Problem z uruchomieniem aplikacji zaraz po resecie komputera

(Smerfy107) #1

Witam,

Mam problem z moim systemem operacyjnym. Otóż jak zainstaluję jakikolwiek program to po resecie kompa przestaje on działać. I tak jest z każdym programem zainstalowanym na tym komputerze. Sterowniki mam zainstalowane najnowsze.

Oto dane techniczne kompa:

Procesor: Intel Dual Core E5200 2x2.5GHz

Grafika: GAINWARD NVIDIA GeForce 9500GT 1GB 128B DDR2

RAM: 2GB(nie pamiętam firmy)

Dysk: 320GB Draculla(czy jakoś tak)

Płyta Główna: GIGABYTE GA-G31M-ES2C

Zasilacz: 400W(nie znam firmy)

System: Windows 7 Ultimate x86(32-bit) SP1

To jak na razie wszystko na ten czas. Jak coś jeszcze podać to piszcie.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

(Fordmtonly) #2

opisz dokładniej co to znaczy:

• jak uruchamiasz

• czy są jakieś błędy/komunikaty/objawy

• jakie przykładowe programy

• czy po zainstalowaniu działają a przestają po restarcie ? (reset ? masz na myśli restart ?)

itp itd

bez tego nikt Ci nie pomoże

(Smerfy107) #3

Instaluję np GG. Zaraz po instalacji wszystko działa ładnie pięknie, ale jak uruchomię ponownie komputer to przy starcie systemu jak pokazuje sie pulpis pokazuje sie błąd: Nie można uruchomić programu gg.exe . I Za chwilę masa błędów o tym że nie można uruchomić panelu sterowania NVIDI, GG, Kalendarza, blueconnect'a itp.

Zaraz po instalacji działają WSZYSTKIE programy(ale zaraz po instalacji), a jak uruchomię ponownie komputer padają.

(ProTofik) #4

przeskanuj komputer na obecność wirusów

(Piotrkijak) #5

Możliwe, że jest to wina wirusa typu sality...

mateusz200 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Fordmtonly) #7

np.

http://filext.com/faq/broken_exe_association.php

http://support.microsoft.com/kb/555067

(Smerfy107) #8

Ta strona po środku działa, a reszta nie. A na przykład jakim programem? System jest oryginalny, bo sprawdzałem sumy kontrolne i się zgadzają.