Problem z uruchomieniem bluetooth w laptopie

Mam problem z uruchomieniem bluetooth w laptopie ntt corrino L690SR.Napewno jest wbudowany bo w linuksie wszystko działało i łączyłem się z telefonem. Po zmianie oprogramowania na windows xp i zainstalowaniu sterowników dołonczonych do laptopa zgodnych z windows xp wcale nie wykrywa mi urządzenia bluetooth. Nie mam pojęcia co jest nie tak :frowning: . Z góry dziekuje za pomoc. :slight_smile:

Sprawdziłeś w menagerze urządzeń czy jest wszystko w porządku tzn przy module bluetooth nie ma żółtego wykrzyknika?

Może należy włączyć jakiś guzik, suwak na obudowie. Może masz na komputerze aplikację do tego urządzenia, którą trzeba uruchomić.

W menagerze wszystko w porządku . Suwak na obudowie jest we właściwej pozycji i miga dioda. Gdy włączam aplikacje do obsługi bluetooth wyswietla sie komunikat ,nie wykryto żadnego lokalnego urządzenia z interfejsem bluetooth,. W systemie linux wystarczylo samo przesunięcie suwaka i wszystko działało jednak teraz nadal mam problem. :frowning:

Panel sterowania -> Urządzenia Bluetooth -> Opcje i zaznacz “Włącz odnajdywanie”.

Niestety przy każdej próbie wejścia do konfiguracji bluetooth przez panel sterowania wyświetla się komunikat

,Nie znaleziono urządzenia z interfejsem bluetooth

Sprawdź czy urządzenie z interfejsem bluetooth jest prawidłowo podłączone i włączone,

nie otwiera się żadne okno, nie można przejść dalej i nie ma dostępu do żadnych opcji.

Dodane 08.12.2009 (Wt) 21:25

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły???