Problem z uruchomieniem Call of Duty IV

(Start Stop) #1

Witam

Jak w temacie - mam problem z uruchomieniem ww. gry.

Instalacje przeszła pomyślnie. Jednak po uruchomieniu aplikacji i przerwaniu wstępu (pokazówki) aplikacja się zamyka i przechodzi do windowsa. W momencie kiedy odczekam całą pokazówkę bez jej przerywania to mogę oczywiście zagrać ale tylko do straty życia. Po tym ponownie komputer wychodzi z gry i przechodzi do windowsa.

Proszę o pomoc [-o<

Parametry:

procesor AMD Seprom 2800+

RAM: 1GB+512MB

Dirext 9,0c

karta graficzna Gforce 7900GS 512MB

zasilacz 420

Dzięki za wszelkie sugestie

(Kambor4) #2

Podaj model zasilacza.Trochę słaby procesor.

(Start Stop) #3

Zasilacz nowy - wczoraj specjalnie kupiony bo podobno 400 setka wystarcza

Producent: Colorsit

standard ATX

moc 420

Co do procesora to faktycznie jest słaby. ale ktoś kiedyś podawał link do strony na której można było sprawdzić parametry komputera czy dana gra będzie chodziła i ten procesor jest w minimalnych - ale jest

(Mateusz Golebiowski) #4

Zasilacz to totalny badziew wymień go jeżeli możesz i dołóż do Modecoma MC 400, chiefteca czy Amarox warriora.

Procek nie ma tutaj nic do rzeczy ale powinieneś pomyśleć o wymianie OFC jeżeli posiadasz płyte na AM 2 z PCIE

(Kambor4) #5

Wymień go na Modecoma MC 400,chiefteca,amarox warriora lub Corsair.

EDIT:Sorki nie widziałem pierwszej odpowiedzi…

(mario<PL>) #6

Spróbuj najpierw tego

Zmień nazwę pliku mssmp3.asi

Na mssmp3.bak

Nie piszę od siebie, wiec nie jestem do końca pewny nazwy. Pliki znajdują się w katalogu “miles” bodajże, nie ma ich tam dużo, więc ewentualnie porób ich kopie i poeksperymentuj.

(Start Stop) #7

niestety ale zmiana rozszerzeń nic nie daje.

A co do wymiany zasilacza - to nie jest to możliwe.

Proszę o inne sugestie jeśli się komuś coś nasuwa. - Dzięki

(Kambor4) #8

Musisz wymienic zasilacz bo tak będziesz cały czas miał.

(Mati M92) #9

wystarczy podmienić #iw3sp.exe# w folderze z zainstalowną grą na plik z DVD:\Setup\Data… czyli tak jakby… hm… scrackować orginał :lol:

(Sk91) #10

Ten zasilacz nadaje sie do napędzania budzika z latarką, kto Ci polecił taki zasilacz? sprzedawca w sklepie?

(Start Stop) #11

[quote name=mario]Spróbuj najpierw tego

Zmień nazwę pliku mssmp3.asi

Na mssmp3.bak