Problem z uruchomieniem CorelDraw12

bardzo proszę o pomoc.

Mianowicie nie wiem, co sie dzieje z moim programem. Kiedy chcę go włączyć z ikonki skrótu pojawia się przez jedna setną sekundę ikonka ołówka, że niby sie otwiera. Poczym znika. I nie ma ani informacji o błędzie ani nic.

Mam płytę legalną Corela. I tam mam takie opcje:

napraw, modyfikuj, usuń.

Włożyłam do kieszonki cd-room i dałam opcję napraw. Niestety nic to nie dało. Dzieje sie tak nadal.

Co mam więc uczynić?

Włożyć CD z programem do cd-room. Dać opcję usuń program. A potem go wgrać?

A w ogóle czemu tak się dzieje ?

A przez przypadek nie blokuje go jakiś program antywirusowy lub inny strażnik typu spyware terminator.

Może przy pierwszym uruchomieniu bezwiednie został corel zablokowany

Iryssa , jaki system operacyjny posiadasz i jakiego masz antywirusa lub inną aktywną ochronę ??

Oile pamiętam mam Firell’a. Dokładnie nie wiem, jak to się pisze. Można to odblokować?

Kiedyś zablokowałam dostęp do internetu… Być może bezwiednie zrobiłam to z Corelem…

Dziękuję za odzew:)

Zresetuj ustawienia tzn. przy starcie programu przytrzymaj wciśniety klawisz F8 i zatwierdź, że się zgadzasz.

Muszę pilnie narysowac przewody, wykresy… I coś jeszcze. A tu mi corel nie działa…

Mój corel nie łączy się z internetem, więc to nie wina programu antywirusowego.

Boję się, że jak go usunę… to już go nie zainstaluję…

Hmm jak tylko włanczam komputer? I mam na pulpice windows? wtedy?

Zresetuj ustawienia Corela czyli dwuklik na ikonę Corela i wciśnij F8 ( zostaną przywrócone ustawienia domyślne ). Ale najpierw zaczekaj cierpliwie, aż się załaduje system operacyjny :slight_smile:

Nic nie pomogło. Dalej corel nie działa. Ktoś mi go blokuje? Np jakaś inna osoba? fajną ma zabawę. AMi corel jets potrzebny,

Nie rozumiem osób, które bawi zmienianie na czyimś komputerze opcji. To chamstwo! Oby ich dzieiom spotkało to samo:)

Nie wie czy to pomoże ,czasami programy muszą być instalowane z kont z uprawnieniami administratora .

PPM na instalator i wybierz i kiknij “otwórz jako” , zaznacz “administraror” wpisz hasło i OK .