Problem z uruchomieniem gier na windows 7 home premium

Witam, w niedziele zakupiłem laptopa firmy Fujitsu. Posiada on procesor intel core i5, 4 gb ram, karte graficzna nvidia gt 525m, system windows 7 home premium 64 bit.

Problem tkwi w tym iż przy uruchamianiu gier (np. Counter Strike, Quake 3), wyskakuje mi błąd “Dany program przestał działać”, i następuje wyłączenie się aplikacji. Próbowałem odpalać gry we wszystkich trybach zgodności , jako administrator , jednakże nic to nie daje.

Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

Spróbuj pobrać program game booster i przez niego odpalać gry, on optymalizuje gry.

Pozdrawiam

Niestety nic nie pomogło wciaz ten sam komunikat.

Gry oryginalne? Może problem z grami

Tak gry oryginalne, na starym laptopie (system windows xp) wszystko jak najbardziej chodziło,a teraz nic nie działa. Nie mam pojęcia gdzie leży problem.

Czasem problemem może być jakiś program działający w tle, korzystający np ze sterownika ekranu, bądź opengl, czy directX. Zdarza się też dość często że po prostu program antywirusowy, czy internet security uniemożliwia poprawne uruchomienie gry. Jeśli masz pewność że nie masz infekcji na dysku, i masz pewność że gra jest oryginalna i nie zainfekowana jakimś wirusem, to odinstaluj swojego antywira i wtedy spróbuj. Ja miałem podobny problem i pomogło, warto też przeskanować komputer czy są jakieś infekcje, malwerbytes antymalware i dr.web cure it, wrzuć logi OTL i Extras, dodatkowo użyj np CCleaner i zainstaluj grę ponownie.

Odinstalowanie antywirusa niestety nic nie dało, a przeskanowanie systemu nic nie wykryło.

Wklejam logi OTL i Extras.

http://www.wklejto.pl/129149http://wklej.org/id/792093/

Spróbuj jeszcze odinstalować za pomocą programu Totall Uninstall i zainstalować ponownie, jeśli nic nie da trzeba poczekać aż ktoś sprawdzi logi.Pytanie jeszcze czy zainstalowałeś wszystkie komponenty potrzebne do działania gry ?