Problem z uruchomieniem gier w Windows 7

mam problem nie mogę uruchomić, niektórych gier w Windows 7.Wymagania są wystarczające by ją uruchomić, ale nic :frowning: . Nie pisał bym gdyby były jakieś errory czy komunikaty że komputer nie spełnia wymagań, jednak gdy uruchamiam grę po około 5-10 sekundach w menedżerze zadań znika proces tej gry i jak by nigdy nie została w ogóle włączona, próbowałem kilka razy, ale za każdym razem to samo.

  1. Zainstaluj aktualizacje systemu przez windows update.

  2. Zainstaluj najnowsze dostępne sterowniki do karty dźwiękowej i karty graficznej, także directx (dostępny na vortalu)

  3. Podaj tytuły gier, wersję windows 7 (home, professional, enterprise, ultimate? x32 czy x64?)

  4. Gry oryginalne?

  1. Wirusy?
  1. Podaj dokładną konfigurację komputera, bo często ludzie piszący o sprzęcie spełniającym wymagania gry mają na myśli ilość potrzebnej pamięci na karcie graficznej, a mają zintegrowaną INTEL GMA 512MB i myślą, że są pro :wink:

Windows ultimate X32 gry orginalne m.i : Genesis A.D, Black prophecy beta , NFS World online, call of duty 4 ,nfs pro street.

procesor AMD Sempron 2800+ 2,03 GHz Ram :1,25Gb karta graficzna: ATI Radeon HD 2600 Pro AGP

Ty chyba jaja sobie robisz? Pomijając już fakt, że masz słaby procesor i mało RAMu, to masz bardzo mizerną grafikę. Nie masz szans na uruchomienie tych gier na takim starym sprzęcie.

Dodatkowo: 1,25 GB RAM, to zbyt mało do grania na Windows 7.

Wróć do XP.

aha to wielkie dzięki :smiley:

ja mam tak samo tylko gta 4 działało ale nagle przestało myśłę, ze to przez to, że mam 32bity tylko pytanie mam płytkę 32bity a jak zamienić na 64bity?