Problem z uruchomieniem gry

Witam. Mam Problem z uruchomieniem gry Call of Duty. Gdy uruchamiam gre w trybie Wieloosobowym ( multiplayer) wszystko dziala O.K. natomiast gdy uruchamiam ja w trybie jednego gracza wyswietla mi sie okno: " Nie można znaleźć napędu CD-ROM. Proszę włożyć prawidłowy CD, nacisnąć OK i ponownie uruchomić aplikację ". :frowning: Gra jest oryginalna a CD zostało wsadzone poprawne ale mimo to wyswietla sie to okno :frowning: Napędy tydzien temu byly czysczone wiec ja juz nie wiem o co chodzi :frowning:

Może napęd masz zwalony. Zobacz jakieś inne płytki czy czyta. Co prawda inne może czytać a tego akurat nie… ale sprawdź to.

No wiesz taki komunikat wyskakuje przeważnie, gdy masz pirata i wtedy trzeba użyć cracka. Ale jeżeli mówisz, że to oryginał to nie wiem. Zgłoś się bo biura obsługi albo coś w tym stylu. Na pewno Ci pomogą.

Pozdrawiam

Z pewnością musisz przegrać craka. Znajduje się na płycie 1 w folderze deviance.

PoZDRo 8) 8) 8)

A instalowałeś ostatnio jakiś wirtualny napęd np. CloneCD? jeśli tak to zmieniła ci sie litera napędu.

Na oryginalnych płytach niema cracków

może bedman ma pirata… :smiley:

Na 99.9% masz pirata, bo zawsze jak jest pirat płytka to pokazuje taki komunikat jak u Ciebie.

a masz plyte orginalna czy piracka … 8) jak masz orginalna to zadzwon do nich do biura a jak pirat to moze poszukaj jakiegos patcha albo cos z crakiem nie tak >>??

… tu nie mówimy o tym jak i co, gdyż to forum jest o legalnym oprogramowaniu.

proponowałbym zamknąć temat.

Poczekaj :slight_smile: Niech szatan223 powie czy to oryginał czy pirat.

Większości nam wydaje się, że to pirat ale możemy się mylić.