Problem z uruchomieniem gry

gdy wlanczam gre lego star wars wyswietla sie napis stwierdzono emulator i gdy klikne ok wtedy gra sie nie uruchamia. co mam zrobic zeby pozbyc sie tego napisu

Wyłączyć bądź odinstalować emulator, pewnie masz zainstalowany Deamon Tools lub coś podobnego.

nie mam zainstalowanego daemona…

No to inny emulator. Dużo tego, żeby wymienił. W każdym razie jak wywalisz emulator to gra powinna ruszyć.

Nie odrozniam kjtoro to emulator a ktoro program dlatego zamieszczam liste programow zainstalowanych na kompie

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

QuickPost Quickpost this image to Myspace, Digg, Facebook, and others!

Obrazy wrzuc na imageshack.us lub fotosik.pl

Tak nic nie wskórasz… :slight_smile:

:o

linku do zdjęcia z twojego kompa nie możesz dawać na neta !!

http://s2.zapodaj.net/94775555.jpg.html

http://s1.zapodaj.net/1518727.jpg.html

Jeśli Alcohol120% działa w tle to go wyłącz, jeśli to nie pomoże wtedy niestety będziesz musiał/a go odinstalować. Ale najpierw spróbuj go wyłączyć.

nie dziala w tle… jest caly czas wylaczony

Odinstaluj i dokładnie wyczyść system CCleaner’em… :slight_smile:

odinstalowalam program i teraz gra nie chodzi zupelnie bo usunely sie wszystkie wirtualne dyski w ktorych milaam obraz zamontowany do tej gry

Mój ośmioletni syn w to gra-ma zainstalowany Alcohol i Daemon Tools i nie ma żadnych takich komunikatów-bo grę ma oryginalną.

To wiadomo było, że skoro odinstalujesz nie będzie wirtualnych dysków.

Musisz zaopatrzyć się w oryginalną płytę CD/DVD z grą i z niej korzystać, a nie z obrazów z internetu… :slight_smile: [-X

ta gra tez jest orginalna ale zrobilam obraz plyty i nie chodzi

jaką masz wersję Alcohola-chodzi mi o numerek

Pisałeś, że Alcohol nie pracuje w tle więc jakim cudem miałeś wirtualne napędy?? !!

Kolejna sprawa jeśli instalujesz grę z napędu wirtualnego, to i z napędu wirtualnego musisz ją uruchamiać.

Niektóre gry chodzą tylko i wyłącznie z oryginalnej płyty, a nie z obrazów tej płyty.

Lego Star Wars powinno działać z wirtualnego napędu.Moja jest na cd więc myślę że da radę nawet wykonać kopię na płytce.

20090218183410eb0.th.jpg

obraz006mw6.th.jpg

Jak masz oryginał to się pochwal. :stuck_out_tongue: :lol: Da radę wykonać kopię na cd-czyli gra działa z obrazu i kopii oryginału-warunek Alcohol 120% 1.9.8 :stuck_out_tongue: