Problem z uruchomieniem IE

Po naprawie windowsa zarazonego wirusem " Rootkit.win32.tdss. nie moge uruchomic i aktualizowac IE. Naprawa windowsa przebiegla z pozoru poprawnie. Przy probie aktualizacji z Opery po kilku minutach wskakuje blue screen i informacja o bledzie. Moze ktos moglby mi pomoc rozwiazac ten problem.

To zabrzmi dziwnie ale przeinstaluj i opere i IE

Przy ponownej instalacji IE po kilku chwilach wyskakuje blue screen i informacja o bledzie i ponownym uruchomienie kompa.

Dodane 01.01.2010 (Pt) 18:14

Czyżby nie bylo kogoś kto mogłby mi pomóc rozwiaza ten problem? Jak wspomniałem wcześniej sama instalacja nic nie daje.

Wykonaj następujące czynności:

  1. Prawy klik na “Mój Komputer” => [Właściwości]

  2. Następnie zakładka [Zaawansowane] i przy tytule “Uruchamianie i odzyskiwanie” klik na [ustawienia]

  3. Odznaczasz opcję automatycznego restartu w razie krytycznego błędu.

  4. Gdy pojawi się Blue Screen spisz kod i/lub tytuł błędu albo daj tutaj zdjęcie.

Tym razem instalacja do konca przebiegała poprawnie, niestety dalej IE nie chce sie uruchomic.

Zainstaluj Mozille Firefox spróbuj czy działa.

Mozilla Firefox działa poprawnie. Zauważyłem jeszcze, że aktualizacja windowsa powtarzana jest w kółko, zawsze to samo " windows media format 11 z zestawem SDK dla systemu windows xp KB929399. “windows update” rownież nie działa.