Problem z uruchomieniem IE

(Aurogne) #1

Po naprawie windowsa zarazonego wirusem " Rootkit.win32.tdss. nie moge uruchomic i aktualizowac IE. Naprawa windowsa przebiegla z pozoru poprawnie. Przy probie aktualizacji z Opery po kilku minutach wskakuje blue screen i informacja o bledzie. Moze ktos moglby mi pomoc rozwiazac ten problem.

(MariuszListecki) #2

To zabrzmi dziwnie ale przeinstaluj i opere i IE

(Aurogne) #3

Przy ponownej instalacji IE po kilku chwilach wyskakuje blue screen i informacja o bledzie i ponownym uruchomienie kompa.

-- Dodane 01.01.2010 (Pt) 18:14 --

Czyżby nie bylo kogoś kto mogłby mi pomóc rozwiaza ten problem? Jak wspomniałem wcześniej sama instalacja nic nie daje.

(Chillout) #4

Wykonaj następujące czynności:

1. Prawy klik na "Mój Komputer" => [Właściwości]

2. Następnie zakładka [Zaawansowane] i przy tytule "Uruchamianie i odzyskiwanie" klik na [ustawienia]

3. Odznaczasz opcję automatycznego restartu w razie krytycznego błędu.

4. Gdy pojawi się Blue Screen spisz kod i/lub tytuł błędu albo daj tutaj zdjęcie.

(Aurogne) #5

Tym razem instalacja do konca przebiegała poprawnie, niestety dalej IE nie chce sie uruchomic.

(kuboludek100) #6

Zainstaluj Mozille Firefox spróbuj czy działa.

(Aurogne) #7

Mozilla Firefox działa poprawnie. Zauważyłem jeszcze, że aktualizacja windowsa powtarzana jest w kółko, zawsze to samo " windows media format 11 z zestawem SDK dla systemu windows xp KB929399. "windows update" rownież nie działa.