Problem z uruchomieniem kompa

tak jak w temacie tu podaję opis tego klopotu: instalowalem usluge livebox tp na kompie kolezanki i gdy przyszlo do wpisania numeru wsp czy cos takiego okienko sie zawiesilo i w zaden sposob nie mozna bylo wpisac tego numeru uzylem wiec kombinacj ctr+alt+del zeby zakonczyc ten proces i zaczac od nowa zamiast tego pojawil mi sie niebieski ekran z jakims tekstem po poolsku napisane bylo ze jesli po raz pierwszy pojawia sie to nalezy ponownie uruchomic komputer a jesli nie pierwszy raz to wykonac jakies czynnosci tam podane. poniewaz pojawilo sie to poraz pierwszy wcisnalem przycisk reset system sie przeladowal i gdy dochodzi do ekranu bootowania (ekran, ktory wyswietla sie zaraz po tym, kiedy mozna jeszcze wcisnac del i wejsc do biosu) znow uruchamia sie ponownie i tak noin stop wylaczylem go i chcialem jeszcze raz wlaczyc i to samo sie dzialo co moze byc przyczyna i jak to naprawic

Możliwe, że dostałeś wadliwy produkt, pownieneś skontaktować się z TPSA 8)

produkt razcej nie jest wadliwy gdyz wogole to chcialem rozdzielic liveboxa na 2 kompy na jednym mi sie udalo i dziala(jest podlaczony poprzez kabel usb) na drugim mial byc przez wifi podlaczane do usb na pierwszym byla neostrada i instalacja sie powiodla na drugim zas nie bylo nigdy wogole neta moze jest ajkis inny sposob albo powod dlaczego sie tak dzieje

Cóż, najlepiej skontaktować się z TPSA, nawet jeśli Ci nie pomogą to napewno wymienią Ci twojego box’a

hmmmmmm a moze sproboje wystartowac systemn z plyty windows’a moze podziala jeszcze jedno gdy wchodzilem na kompa wyswietlal sie komunikat ze malo miejsaca na dysku c moze w tym tkwi problem

Powinieneś zrobić defragmentację i dokładnie przeczyścić system 8)

Na wszelki wypadek zamieść logi

z tym ze nawet kompa nie moge uruchomic w zadnym trybie nawet awaryjnym nie da sie jutro bede probowal startowac z systemowej plytki jak sie nie uda nie wiem co dalej

W ostateczności format, gdy już nic nie pomoże, ponawiam proźbę o logi

logi dopiero jutro narazie nie moge kompa wlaczyc wiec nie moge wkleic logow

Złączono Posta : 16.09.2006 (Sob) 10:05

w sumie dochodze do wniosku ze to niekonicznie przez instalacje liveboxa moglo do tego dojsc ja tylko chcialbym znow uruchomic windows’a tylko nie wiem dlaczego gdy wyskoczyl ten niebieski ekran zapisany w calosci jakims tekstem min o ponownym uruchomieniu kompa i wcisnieciu przycissku reset komputer nie chce sie zaladowac do systemu tylko ciagle sie restartuje

Spróbuj wejśc do trybu awaryjnego. Jak wejdziesz to daj znać.