Problem z uruchomieniem komputera, brak sygnału z monitora

witam, mam problem z uruchomieniem kompa, przy starcie monitor nie włącza się tylko miga, wcześniej wyskoczył mi niebieski ekran na którym było napisane, że nowo zainstalowane urządzenie nie działa poprawnie czy coś(żadnego nowego sprzętu nie instalowałem) w tym stylu uruchomiłem go ponownie i dwa razy z rzędu się zawiesił i po raz kolejny wyświetlił się ten sam niebieski ekran po czym uruchomiłem go z ostatnimi bezpiecznymi ustawieniami i wszystko działało zostawiłem na parę godzin włączonego a po powrocie z uczelni ekran był już czarny, a komputer nadal działał

Athlon 3500+

dysk seagate 250 gb SATA

gf 7300 gt

1 gb ram

zasilacz tracer 400W

monitor samsung syncmaster 740n

proszę o pomoc

Sprawdź wszystkie kable i złącza(może coś się poluzowało), wyczyść go dokładnie w środku. Czy z komputera wydostaje się jakiś dźwięk?

też tak myślałem na początku ale wszystko sprawdziłem i przeczyściłem dalej nic, zauważyłem że nie działa mi dodatkowy wentylator w obudowie rozpędza sie po czym staje a ten na procku działa normalnie, po włączeniu słychać dysk ale po paru sekundach już tylko wiatrak wcześniej zanim się uruchomił trochę dłużej chrzęścił:) tak mi się wydaje przynajmniej

płyta główna gigabyte GA-M55S-S3

To jest zapewne winowajca. Pożycz od jakiegoś kolegi zasilacz i sprawdź czy się uruchamia.