Problem z uruchomieniem komputera + dziwne zachowanie zasilaczy

Witam.

Niedawno zakupiłem nowa kartę graficzna. Po podłączeniu karty komputer nie chciał się uruchomić. Włączał się na nie więcej niż sekundę by po chwili się wyłączyć i znowu włączyć na sekundę i tak w kolko. Sądziłem że kupiłem trefną kartę wiec podłączyłem z powrotem starą ale to samo. Podlaczylem wiec stary gorszy/słabszy zasilacz i komputer uruchomił sie normalnie wiec prosta sprawa bylo zakupienie nowego zasilacza lecz kiedy podłączyłem zupełnie nowy dobrej jakości i mocny zasilacz okazało sie ze dzieje sie dalej to samo (!). Nic juz z tego nie rozumiem.

Specyfikacja

zasilacz z ktorym komputer przestal dzialac: Corsair RM850

zasilacz z ktorym komputer sie uruchamia: OCZ 600MXSP

zupelnie nowy nigdy nieuzywany  zasilacz z ktorym komputer rowniez sie nie wlacza: Corsair CX750M

karta, ktorej podczas instalacji komputer przestal dzialac: Zotac GTX 980 Ti Amp Extreme

pozostale

Intel Core i5 i5-4690K

 

Kacper Flak , na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować swój post w tym temacie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

 

Pozdrawiam,

Dimatheus