Problem z uruchomieniem komputera... VGIAC


(Poligo1) #1

Witam, u kolegi pojawił się problem z uruchomieniem komputerą.

Po przejściu przez początkowe ekrany gdzie wczytuje się sprzęt wyskakuję informacja na czarnym tle i koniec.

 

VGIAC IS COMPRESSED

PLEASE CTRL+ALT+DEL to restart

 

 

Windows 7 , tryb awaryjny nie wyświetla się. Spotkaliście się z takim błędem? Reset biosu nie pomógł. Gdy odlącze dysk nie wykrywa dysku i nie ma tego komunikatu więc cos z dyskiem albo systemem?

 

 

EDIT: Matko! W dobrych programach czuję się jak na zajęciach z polskiego. Czy mogę liczyś na jakiś dyplom na koniec roku za poprawność, tak na zachętę? Tak trzymać panie moderatorze.


(Fanboj O) #2

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-system/oekiu-is-compressed-press-ctrlaltdel-to-restart/5e14cca8-eeb9-4067-a69e-f8864440879b


#3

marmar86, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(Poligo1) #4

Dzięki wielkie, nawet bym o takim czymś nie pomyślał. W środę dam znać czy pomogło :slight_smile:

 

 

EDIT: Spoko, dzięki stykło, system działa. Zrobilem jak w opisie ale sie zawieszał i nie chciał dalej wstać. Ale że konsola w dosie jest całkiem inna od tej w systemie i nie działała "compact /u " to później dałem mu w konsoli /fixboot i /fixmbr i zaskoczył :slight_smile: