Problem z uruchomieniem Komputera

Mam taki problem , uruchamiam kompa wyskakuje mi tryb awaryjny , w którą opcje bym nie klikną po 2 -3 sekundach w lewym górnym rogu ekranu zaczyna migać kreseczka i sie nie uruchomi system co może być przyczyną takiej awarii ??

Prawdopodobnie zlapales wirusa ja i paru moich znajomych mialo ten sam problem pomogl jedynie format.

Sam Ci tryb awaryjny wyskakuje czy pole wyboru w którym możemy wejść do awaryjnego?

Spróbuj kliknąć:

uruchom ostatnią znaną dobrą konfigurację windows.

Nazwij temat konkretnie.

mam pole wyboru i w co bym nie klikną to to samo zaraz przy uruchamianiu pojawia sie coś takiego Trend ChipAwayVirus ® or Guard

poprawka co do tego Trend ChipAwayVirus ® on Guard to wyłączyłem to i co z tego dalej nic nie dziala

nie mam stacji dyskietek ale to chyba nie robi różnicy a w biosie i tak jest wyłączona

system tez jest wpożądku mam 2 dyski z xp wątpie aby oba przestały działać , biosa resetowałem tez nic to nie daje

Wyłącz ochronę AntyWirusową w biosie bo ci sie nic nie uruchomi :slight_smile:

no wyłączyłem i dalej nic

hmm. to chyba ostatnie rozwiązanie to FORMAT C:.

a może przez to ze system był zainstalowany na innym komputerze i teraz konfiguracja sie nie zgadza co o tym myslicie ??

Jesli instalowales system na innym komputerze a pozniej dysk przeniosles do siebie to jest raczej oczywiste ze to ci razem nie zagra. Zainstaluj systema jeszcze raz ale teraz u siebie. Pozdro daj znac czy poszlo