Problem z uruchomieniem komputera

Cześć, mam myślę poważny problem z komputerem ponieważ nie chce mi się on włączyć. Otóż mam windows 7 Ultimate 64 bit i kiedy pokazuje się przy włączaniu takie czarne okienko : pisze tam 3,6 ghz itd zawiesza się jakby na tym i dalej nie chce iść. Po zresetowaniu zatrzymuje się na momencie z flagą windows. Kiedy uruchomiłem po raz 3 komputer wyskoczyło narzędzie do naprawiania systemu i nie mogło go naprawić. Dopiero za 4 razem komputer się włączył.

Nie przeistalowywalem systemu od 8 miesięcy, gram w prywatne serwery metin2, mam antywirusa COMODO+firewall i czasami go wyłączam żeby sobie pograć w metina. Nie wiem czy to wirusy ale rozwiązanie tego problemu chciałbym powieżyć “bardziej obeznanym z windowsem 7 i ogólnie”. Z góry dziękuję za pomoc. :wink:

wygląda na problem z mechaniką dysku dokładniej z głowicą dysku

zdjęcia zakładek health i error scan(skanowanie pełne nie szybkie)

z programu HD-tune

Jak wyżej może to być problem z dyskiem, ale nie musi, ponieważ niestabilna praca komputera może być równie dobrze spowodowana niestabilnością napięc PSU, lub zdychającą po mału mobo. Ja tak miałem, że komputer mi się zawieszał i po trzech miesiącach mobo poleciało niestety do kosza.