Problem z uruchomieniem komputera

Witam !

Mam problem dotyczący win7 /laptop TOSHIBA .Ostatnio włączyłem komputer i mi się zawiesił a ze nie mam przycisku reset to przytrzymałem przycisk włączenia w ten właśnie sposób komputer się wyłączył, następnym razem jak go chciałem włączyć to normalnie się włącza do momentu gdy wyskakuje mi 1.Uruchom narzędzie do naprawy systemu podczas uruchomienia[zalecane] 2.Uruchom system Windows normalne . Obydwie opcje nacisnąłem ale po tym pisze na dole ekranu TRWA ŁADOWANIE PLIKÓW PRZEZ SYSTEM WINDOWS I TO ZNIKA I POKAZUJE SIĘ CZARNY EKRAN Z KURSOREM. Nic później się nie robi . Co to jest , jak to naprawić może wejść w tryb awaryjny tylko nie wiem czy działa . Z góry DZIĘKUJE !

Spróbuj wejść w awaryjny i uruchomić przywracanie systemu. Jeżeli to nic nie pomoże niestety będziesz zmuszony załadować system od nowa poprzez recovery. Pamiętaj tylko żeby podłączyć dysk pod stacjonarkę, albo odpalić jakieś live cd i skopiować pliki ze wszystkich partycji, ponieważ program recovery może wyczyścić cały dysk i utworzyć partycje od nowa co poskutkuje utratą wszystkich danych.