Problem z uruchomieniem Microsoft World 2013

Witam was wszystkich,

Zwracam się do was z prośbą w rozwiązaniu problemu jaki występuje przy otwarciu programu World.A mianowicie gdy próbuje otworzyć załącznik z e-malia to pojawia się taki komunikat -  załączniki. Z góry wszystkim dziękuje za okazaną pomoc…

Pozdrawiam :slight_smile:

post-203977-0-06121900-1392831300_thumb.

post-203977-0-93617600-1392831329_thumb.

Wygląda na to, że ktoś przesłał Ci uszkodzone pliki.

czyli mam rozumieć że to nic poważnego?

Możesz spróbować odinstalować AVG PC TuneUp, jeżeli nie używasz - próbuje on jakoś wtargnąć w otwarcie pliku. Czy podczas otwierania tego dokumentu masz dużą ilość wolnej pamięci RAM (możesz to sprawdzić w Menedżerze zadań)? 

Program AVG PC TunelUp właściwie to go używam i to często.Podczas otwierania tego dokumentu pamięć Ram jest obciążona na poziomie 1,89GB a dostępna jest 8.00GB

Tylko tych plików nie możesz otworzyć czy wszystkich?

Napisze tak,gdy otwieram plik world nowy to nie ma z tym żadnego problemu ale już jakikolwiek dokument world z e-maili lub zapisanych w dokumentach to sytuacja się powtarza.

Wyczytałem na oficjalnych stronach Microsoftu, że taki błąd może się pojawić przy korzystaniu z takiego czegoś co się nazywa Windows 8 Simulator, korzystałeś kiedykolwiek z czegoś takiego? Jeszcze pozostaje kwestia tego AVG.

Witaj,

Z tym o czym piszesz spotykam się po raz pierwszy. Myślę że powodem tego stanu rzeczy pewnie będzie AVG. Ale jak temu zaradzić?

Najpierw spróbować z wyłączonym ProgramDeactivator.exe a jak nie pomoże to odinstalować całe AVG PC TuneUp.