Problem z uruchomieniem Nero (nr seryjny)

Witam.

Zainstalowałem sobie jakiś czas temu program Nero 5.5.10.26 Niedawno dostałem drugiego kompa więc dysk ze starego wrzuciłem na kieszeń. Chciałem uruchomić Nero ale się nie da, prosi o podanie numeru seryjnego. Nigdzie nie mogłem go znaleźć, więc chciałem zainstalować Nero od nowa, ale piszę że program jest już na kompie i nie zainstaluje. Usunąłem Nero z dysku wrzucając go do kosza (więm że tak się nie robi). Zainstalowałem nowszą wersję 5.5.10.56 ale przy uruchomieniu prosi o numer seryjny. Co mam zrobić by korzystać z programu?

Pozdrawiam

Artur333

Proszę nazwać temat konkretnie.

Artur333 do przeczyszczenia rejestru użyj: RegCleaner i jv16 PowerTools 1.4 PL lub CCleaner Możesz także przeczyścic od Spyware i Adware bo to mi czasami blokuje (Ad- aware SE Personal). I zainstaluj ponownie. Powinno pomóc bo też mam takie problemy i mi działa.

Przeczyść rejestr np.CCleaner

Może zacznij od klucza - u mnie jest na okładce płyty instalacyjnej - zobacz - jest taki napis w ramce:

This is your serial number

i pod spodem *******… :slight_smile:

W przeciwnym wypadku, programy wymienione powyżej - nie pomogą…

Pozdrawiam

Agaton wraz z nagrywarką dostałem płytkę instalacyjną w papierowej kopercie i ani na kopercie ani na płytce nie ma żadnego numeru-klucza

Udało mi się uruchomić program odinstalowywujący i odinstalowałem program Nero ściągnięty z internetu Nero v 5.5.10.56 i zainstalowałem program z oryginalnej płytki Nero v 5.5.10.26 Program już działa.

Dziękuje Wszystkim za pomoc

Pozdrawiam

Artur333