Problem z uruchomieniem Nero (nr seryjny)


(Artur Mucha) #1

Witam.

Zainstalowałem sobie jakiś czas temu program Nero 5.5.10.26 Niedawno dostałem drugiego kompa więc dysk ze starego wrzuciłem na kieszeń. Chciałem uruchomić Nero ale się nie da, prosi o podanie numeru seryjnego. Nigdzie nie mogłem go znaleźć, więc chciałem zainstalować Nero od nowa, ale piszę że program jest już na kompie i nie zainstaluje. Usunąłem Nero z dysku wrzucając go do kosza (więm że tak się nie robi). Zainstalowałem nowszą wersję 5.5.10.56 ale przy uruchomieniu prosi o numer seryjny. Co mam zrobić by korzystać z programu?

Pozdrawiam

Artur333


(Monczkin) #2

Proszę nazwać temat konkretnie.


(Mokreoko) #3

Artur333 do przeczyszczenia rejestru użyj: RegCleaner i jv16 PowerTools 1.4 PL lub CCleaner Możesz także przeczyścic od Spyware i Adware bo to mi czasami blokuje (Ad- aware SE Personal). I zainstaluj ponownie. Powinno pomóc bo też mam takie problemy i mi działa.


(kamilmag) #4

Przeczyść rejestr np.CCleaner


(Agatonster) #5

Może zacznij od klucza - u mnie jest na okładce płyty instalacyjnej - zobacz - jest taki napis w ramce:

This is your serial number

i pod spodem *******... :slight_smile:

W przeciwnym wypadku, programy wymienione powyżej - nie pomogą...

Pozdrawiam


(Artur Mucha) #6

Agaton wraz z nagrywarką dostałem płytkę instalacyjną w papierowej kopercie i ani na kopercie ani na płytce nie ma żadnego numeru-klucza

Udało mi się uruchomić program odinstalowywujący i odinstalowałem program Nero ściągnięty z internetu Nero v 5.5.10.56 i zainstalowałem program z oryginalnej płytki Nero v 5.5.10.26 Program już działa.

Dziękuje Wszystkim za pomoc

Pozdrawiam

Artur333