Problem z uruchomieniem Originu


(Dr Cyckarz) #1

Witam drogich Użytkowników!

Otóż do przedwczoraj działało sprawnie, lecz wczoraj odpalając Origin napotkałem bardzo dziwny błąd. Uruchamiam program a on od razu się zamyka... ](*,) Uruchomienie trwa do momentu odpalenia się okienka z logowaniem przez chwilę tak jakby program się zawieszał i sam wychodzi. Brak żadnych komunikatów o błędach. Mój system to Win 7 x64. Próbowałem reinstalacji programu ale dalej to samo.

Problem pojawił się odkąd zainstalowałem na kompie Pythona 2.7 , ale czy to może być powód?

Proszę o szybką odpowiedź :slight_smile:

Z góry dziękuje,

Pozdrawiam piotrek91


(ziolos92) #2

Mam podobny problem tylko że u mnie wyświetla się komunikat o pobraniu aktualizacji próbuje coś kliknąć ale nic nie można zrobić i po chwili się wyłącza Origin. O co chodzi to nie mam pojęcia a reinstall nie pomógł. Również prosiłbym o pomoc tak jak kolega ;p


(Dr Cyckarz) #3

Siedziałem cały dzień i się uporałem chyba z tym... Trzeba odinstalować Origin, potem usunąć pliki z folderu C:\Użytkownicy\Twój_użytkownik\AppData\Local\Temp i zainstalować Origin na nowo.

U mnie na razie działa w porządku zobaczymy jak długo :slight_smile:


(ziolos92) #4

a jaki masz system operacyjny bo ja mam windows 7 ultimate i nie moge znaleźć tych plików nigdzie ?


(Dr Cyckarz) #5

Musisz sobie włączyć pokazywanie ukrytych folderów, wtedy je zobaczysz :slight_smile:


(Witek1010) #6

Proszę ręcznie odinstalować aplikację EA Origin, proszę również przeskanować rejestr systemu Windows programem do porządkowania rejestru np. http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr ... 13061.html, http://www.eusing.com/Download/EFRCSetup.exe , www.yamicsof.com

Następnie proszę pobrać najnowszą wersję: http://www.origin.com/download

Proszę ustawić program do wyjątków w zaporze sieciowej i antywirusie oraz sprawdzić, czy program nie jest blokowany. Dodatkowo proszę upewnić się, że jest Pan zalogowany na koncie Windows z pełnymi uprawnieniami administratora oraz że na dysku C: znajduje się wystarczająca ilość wolnego miejsca.

Tyle dla tematu do zamkniecia ; )