Problem z uruchomieniem pendriva i wirusem

(Mishuu) #1

witam, nie znam się na tym kompletnie, nawet nie wiem czy dobrze temat zatytułowałam:))) także z góry przepraszam wszystkich posiadających wiedzę tajemną:slight_smile: nie mogę otworzyć pendriva, za każdym razem jak klikam na niego dwukrotnie myszką wyskakuje mi komunikat: Nie można znaleźć pliku skryptu "F:\MS32DLL.dll.vbs". I wyskakuje komunikat z avasta: znaleziono wirusa. Przez nazwę skryptu dotarłam do Was i postępuje według instrukcji zamieszczonej przez kuz5. pozdrawiam i z góry dziękuję.

(Kaka') #2

agaba

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku EDYTUJ , tak aby mówił konkretnie o problemie. Proszę również w pierwszym swoim poście opisać dokładnie na czym polega problem. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

(Gutek) #3

Daj log z ComboFix