Problem z uruchomieniem SilentRunners


(Elenka1984) #1

Nie wiedziałam gdzie dać ten temat, ale jakoś tak "Problemy" najbardziej było logiczne :), w razie czego można temat przenieść...

A więc, jakoś niedawno miałam problem z wirusami, wsio jakoś dało radę, komputer działa bez problemów, ale... Otóż kiedy poproszono mnie o logi z SilentRunners to pojawił się mały ZONK -> Co bym nie zrobiła jak pisano w instrukcji do posługiwania się tymi narzędziem, co bym nie robiła jak było napisane na stronie z SilentRunners (krócej mówiąc prawie wszędzie, gdzie było pokazywane jak się nim posługiwać), kiedy tobie źle zapisuje i otwiera się np. w notatniku -> nic... nie mogę uruchomić... Żeby było śmieszniej, ten błąd występuje tylko w przypadku Windows XP Proff... na 2003 Server uruchamia mi się bez problemów. Najpierw myślałam że to przez XP-AntiSPY, ale nie... mam odhaczone (czyli skrypty mogą uruchamiać się bez problemów)... Również po skojarzeniu tego z Host Script mi wywala taki błąd:

5115ca51a43e8bf7m.png

Natomiast na samym początku miałam tylko, że jest to aplikacja niekompatybilna z Win32 :frowning: Już myślałam, że może mam coś w gpedit.msc w zabezpieczeniach namieszane - nic... Może coś w rejestrze się zabezpieczyło nie tak jak trzeba :confused:

Help... Bo programik fajny i bardzo przydatny...


(Krzychuu) #2

O problemach tutaj:

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=15989

Na dole. 8)


(Elenka1984) #3

Już jest dobrze :] Dziękuję :slight_smile: