Problem z uruchomieniem skanera

Witam mam taki problem otóż zainstalowałem sterowniki z oryginalnej płyty instalacyjnej do skanera BerPaw 2448TA Plus firmy Mustek pod Windows 7 Ultimate 64 Bit jednakże w miejscu gdzie miały być one zainstalowane jest puste miejsce.Przypuszczam że są to stery do XP ściągnąłem stery i pokazuje cały już panel wszystko jest niby ok ale nie chce po naciśnięciu przycisku skanuj skanować niema żadnej reakcji ze strony scanera.Co może być tego przyczyną gdy po ściągnięciu niby drugich dobrych wszystko pokazuje cały panel już powinno być w porządku ale niema reakcji ze strony sprzętu może jeszcze jakieś oprogramowanie trzeba???Może mi ktoś pomóc w tej kwestii jak ją można rozwiązać będę wdzięczny ogromnie za pomoc.

jeśli sprzęt jest wykryty i zainstalowany poprawnie (sprawdź w managerze urządzeń) to potrzebujesz jeszcze jakiegoś oprogramowania do skanowania :slight_smile:

Polecam: http://www.dobreprogramy.pl/VueScan,Pro … 13326.html

Witam i dzięki za odpowiedź ale po zainstalowaniu oprogramowania widzę że jest ono pod Windows 7 ale 32 bitową wersję a mam 64 bitową ukazuje mi się takie info przy próbie skanowania: Nie znaleziono skanerówpodłączonych do komputera ani skanów w plikach RAW. Sprawdź opcję " Wejście I Pliki "