Problem z uruchomieniem systemu. Laptop hp530.Czarny ekran _

(Dragacz33) #1

Witam mam pewien poważny problem z laptopem hp 530. Jakis czas temu padł mi dysk nagle podczas pisania na gg po zrestartowaniu komputera wywalilo error ze nie widzi dysku i to już okazalo sie ze padło "Na Amen". Nie wykryło pod USB i Biosie ale to juz było. Kupilem nowy dysk, postawilem system. Windows pochodził dzień i znów coś walnęło. Po zakończonej pracy na następny dzień chciałem odpalić a tu: Ekran powitalny HP z f9 i f10 (boot,bios). i potem tylko czarny ekran stoi z migającym

i tak ciąglleeeeeee. Myslalem ze to wina windowsa (dysku) próbowalem przeinstalowac. Instalacja poszła dobrze do czasu.. po skopiowaniu plików w XP komputer sie potem sam restartuje aby dokończyć instalacje napis "Naciśnij dowolny klawisz aby... " (tu trzeba zostawic aby nie odpalic od nowa) i w tym miejscu juz komputer stoi. Także Komputer nie startuje po odpaleniu i restarcie np przy instalacji windowsa. Bylem u znajomych w serwisie komp. Mieli mało czasu ale tyle co mi zobaczyli to jakies poważne błedy w laptopie Hiren's BOOTCD, itd. Sam dysk dobry. Komputer przeszedł dobrze testy "Memtest". Więc Ramy są oK. Tyle co mogę zrobić to wejsc do systemu przez Windows mini xp, etc. I jestem w dołku co z tym teraz zrobić. Zapewne uszkodzone może byc: Procesor / Plyta głowna. Pewnie tylko na częsci sie nadaje... Sam nieiwem ; / Pomocy :wink: