Problem z uruchomieniem systemu windows 7

Na wstęp napiszęże ten post jest pisany z telefonu i za wszystkie błędy przepraszam

Witam przejdę od razu do rzeczy ,mam laptopa asusa ok.3-4 lata ,nie miałem z nim żadnych problemów ,ale dzisiaj włączam go pokazuje się logo asusa a potem ,że niby pliki nie zostały zapisane i mam dwie opcje do wyboru :

Uruchom narzędzie do naprawy systemu windows(zalecane)

Uruchom system windows normalnie 

Biorę tę pierwszą opcje i pisze po ang o jakimś ładowaniu plików a potem wyskakuje czarny ekran ,dopiero po paru minutach wyskakuje powiększony kursor ,i znowu po paru minutach wyskakuje jakieś okienko do wyboru języka więc daje na polski i klikam next ,znowu czekam kilka minut i wyskakuja jakieś dwie opcje do wyboru ,ale wziąłem tą pierwszą i next ,wyskakują jakieś opcje (wszystko po ang) ,więc biorę tą pierwszą bo pisze o jakieś naprawie podaczas uruchamiania ,i wyskakuje mi okno i coś się ładuje w nieskończoność ,próbowałem jeszcze funkcij recorvery ,ale nic mi nie wyskakuje.

Proszę o pomoc :frowning:

Cześć

No przydałoby się wiedzieć co klikałeś, czy czegoś nie usuwałeś itp oraz podaj jaki dokładnie kod błędu się pokazuje, to coś się wygoogluje 

Teraz wyskoczył mi jakiś kominikat z błedem 0xc00000e9  i ,że wystąpitł nieoczekiwany błąd wejścia / wyjścia