Problem z uruchomieniem systemu

Witam.

Mam bardzo irytujący problem z komputerem. Każda próba włączenia jest loterią, czy się włączy czy nie. Po naciśnięciu Power komputer bardzo ładnie się włącza za każdym razem aż do momentu gdy pokazuje się na ekranie animowane logo Windows 7 i komputer zamiera. Po prostu nie włącza się dalej, mogę tak czekać nawet pół godziny i nic się nie stanie, będzie tylko wyświetlał logo, wtedy go resetuje i czasami raz wystarczy żeby się włączył, ale nie ma na to jakiejś reguły. Czasami włącza się normalnie bez problemu. Miałem podobny problem na Viscie, która zatrzymywała się zaraz po ładowaniu systemu(po tym zielonym pasku ekran robił się czarny i koniec).Niestety problemu tego na Viscie nie rozwiązałem. Dodam tylko, że po każdym restarcie wyświetla mi się komunikat, że system nie został poprawnie zamknięty. Trochę zagmatwane tłumaczenie, ale chyba da się sens wyłapać :slight_smile: . Aha korzystam z systemów 64 bitowych. Konfiguracja sprzętu: zasilacz OCZ 500W, Intel Pentium Dual-Core E5200, 4GB RAM, HDD Smasung 500GB, Grafika Nvidia GeForce 9500 GT 1024MB. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :slight_smile:

Jeśli to laptop to być może po prostu jakaś wada sprzętowa. Skontaktuj się z producentem sprzętu i zgłoś mu awarię.

Nie nie jest to laptop. Nie tak dawno komputer był w serwisie, jeszcze ze starym zasilaczem w którym wiatrak padł. Powiedziałem i m co się dzieje, ale niestety przy ich próbach komputer zawsze się włączał więc tylko RAM sprawdzili jakimś programem i powiedzieli, że wszystko jest ok i śmiga…Jeśli to problem sprzętowy to co to może być?

to kupiles zepsutego awaryjnego kompa :frowning: przy\ro mi tak latwo tego nie naprawisz a tak w ogole zalezy od czego pochodzi problem moze to byc wina systemu sysku wszystkiego!