Problem z uruchomieniem The Sims 2

Po zainstalowaniu The Sims 2, jak próbuje uruchomić, pokazuje mi się taki komunikat:

Gra to oryginał i z tego co się orientuję, to wygląda na problemy z DirectX. Przed instalacją The Sims 2 zainstalowałem w systemie DirectX 9.0c PL. Proszę o pomoc :smiley:

Czy instalacja direct9.0c przebiegla bez problemow ??

Zobacz czy zmiany zostaly zatwierdzone,

start/uruchom/dxdiag

sprawdz jaki masz directX, wynika z tego ewidentny blad directX’a

Błąd Directx’a :smiley: Widać z tego, że masz wercje 3 :o. Spróbuj zainstalować go jeszcze raz z płytki z grą :smiley:

Wersję 3 ?? Nie kapuję. Wyjaśnijcie mi to bliżej :slight_smile:

wersja 3 ?? czyli wercje c ??

Sorka pomyliło mi się :oops: Po prostu zainstaluj z płytki z grą jeszcze raz Directx’a :stuck_out_tongue:

No a teraz dla odmiany, gdy instalnęłem DirectX 9.0c z płytki z Simsami, pokazuje mi się to samo, ale po polsku. Proszę, pomóżcie :smiley:

Aha i jak wpiszę dxdiag do Uruchom to mi pokazuje komunikat:

Nie mozna uzyskać podstawowych informacji o dźwięku, kod wyniku

0x80070057 (Nieprawidłowe argumenty)

A jak przejdę do karty DirectX Pliki, to pojawia się coś takiego na dole

*Kilka plików (ddraw.dll, d3d8.dll, d3dim700.dll) jest w starych wersjach, co może powodować problemy.

*Należy ponownie zainstalować program DirectX, aby uzyskać najnowszą wersję.

Czy ma to coś wspólnego z Simsami i tym, że się nie chcą uruchomić. Proszę o pomoc !!

Spróbuj zainpletować do systemu świerzutkie stery do grafiki

mi to instalacja przebiegła super, i po instalancji wyłaczyłam kompa bo tak zawsze robie;p ale no dobra…chciałam pograc i było tak pokazane The Sim 2 i ucieszłam sie ze bede mogła pograc…a za chwile wskakuje denerwujące okienko o (jakims) raporcie. zeby wysłac albo nie alb diebugowac… Co mam zrobic? czy mi czegos brakuje na kompe? pisze najlepiej na gg 3432302 . z góry thx;)