Problem z uruomieniem kompa

Od pewnego czasu mam problem z uruhomieniem kompa. Niby wszystko “chodzi” ale komputer po włączeniu nie działa, tzn nie mam nic na monitorze(nie włącza się). Po wielokrotynm restartowaniu czasem udje się go odpalić. Pomimo sprawdzenia (wymiana) zasilacza i karty graficznej jest cały czas ten sam problem, więc może to wina wirusa??? Poniżej wklejam log i proszę o pomoc:-)

Możliwe, że wirus zaraził ci Boot Sektor. Wyjmij dysk, podłącz do innego kompa i przeskanuj go.

Wirus bootsektora? :? Spróbuj na innym dysku.

Usuń w HijackThis.

Czyszczenie rejestru - jv16 PowerTools 1.3.0.195 + opis.

Po tym daj jeszcze log z ComboFix.

Dzięki!

Spróbuję przeskanować dysk na innym komputerze, mój niestety padł tzn. wyłączył się w trakcie używania i jak na razie ani myśli włączyć. Jeśli ktoś ma jakis inny pomysł to proszę. :wink:

Złączono Posta : 12.08.2007 (Nie) 16:31

Hej!

Po odłączeniu dysku i włączeniu kompa znowu nic, nie pokazał się komunikat, że brak dysku. W ogóle po włączeniu kompa nie ma charakterystycznego piknięcia, ale chodzą wszystkie wiatraczki, może macie jakiś inny pomysł, może to coś z płytą główną, ale jak to sprawdzić?

Sprawdź jeszcze z innymi taśmami łączącymi dysk z płytą.

Hejka!

Znalazłam przyczynę otóż leży ona po stronie płyty głównej, mianowicie 6 kondensatorów jest spuchniętych :frowning: Dzięki za pomoc!