Problem z urządzeniami USB


(Banditpl) #1

Po włożeniu pendrive do port usb wszystko przebiega jak w normie, windows instaluje jakieś tam sterowniki ale gdy chcę dostać się do plików na pendrive wyskakuje komunikat

saddddddddddd.JPG

http://wklej.to/fSMCC

http://wklej.to/m03yd

Bardzo zależy mi na czasie, byłbym bardzo wdzięczny.


(Grosjean) #2

Też mam coś takiego. Tylko u mnie nie instaluje się od nowa, a od razu pojawia się komunikat że dysk jest niesformatowany. A jak próbuje go sformatować, to mam kolejny komunikat, że Windows nie może dokończyć formatowania. W moim przypadku na 99% padł pendrive, tym bardziej że inne mi działają normalnie.


(Banditpl) #3

Sprawdzałem z dwoma urzadzeniami.


(pysiu) #4

Może ta strona pomoże http://www.hotfix.pl/naprawa-pendrive-k … h-a366.htm


(Banditpl) #5

powtarzam, problem występuje zarówno w przypadku pendrive jak i np. mojej mp3, pendrive byl sprawdzany i wszystko na nim działa na innym pc.


(pysiu) #6

http://download.chip.eu/pl/USBDeview_1129959.html za pomocą tego możesz zlokalizować , odinstalować wszystkie urządzenia usb które powodują ten problem i na nowo dać im stery


(Banditpl) #7

Niestety, wszystko co chciałbym otwierać w celu przeglądania plików (podłączane ofc przez usb) nie działa, caly czas jest ten sam problem.

Dodane 31.08.2011 (Śr) 13:16

up?

Dodane 01.09.2011 (Cz) 15:56

Któryś admin przeniósł to do hardware, a to problem softwareowy tak więc zakładam spowrotem nowy temat w software a proszę o skasowanie tego.