Problem z urządzeniem - PCI Device

Witam wszystkich!

Mam problem z PCI Device. Mianowicie w menadzerze urządzeń jest wykrzynik właśnie przy PCI Device. Poza tym kreator wyszukiwania sprzętu woła o zainstalowanie urządzenia. Mniemam, że problem dotyczy karty dźwiekowej. Sprawa wyszła wczoraj kiedy wmontowałem sobie nową kartę Creative. Wcześniej oczywiście odinstalowałem streowniki zintegrowanej karty dźwiekowej - Realtek i wyłączyłem urzadzenie w Biosie. Mimo to wciąż system wykrywa urządzenie bez sterowników. Moja płyta główna to: ASUS P5B SE IP965 S775 a dźwiekówka: ALC662 6-kanałów AUDIO CODEC. System operacyjny XP z SP2. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

wg mnie to raczej nie będzie karta dźwiękowa

może daj wyszukać systemowi sterowników do tego urządzenia na cd od płyty głównej

jakie masz karty pod PCI?

wklej zrzut ekranu z menadżera urządzeń rozwiń zakładkę urządzeń dźwiękowych.

W tej chwili mam dwa urzadzenia na slotach: kartę Creative Audigy SE i kartę tv Prolink Pixelview

a sterowniki do karty SIECIOWEJ masz zainstalowane?

jak najbardziej, to wszystko działa. Zasugerowałem, że to dźwiękówka bo zaraz po odinstalowaniu sterów od realteka uruchomiłem kompa ponownie, po drodze odłączając kartę w biosie i po uruchomieniu systemu kreator aczął wołać o sterowniki

Zrzut ekranu niestety zrobię dopiero po 18.00. Siedze w robocie obecnie i nie mam dostępu do swojego kompa

Zrzut ekranu niestety zrobię dopiero po 18.00. Siedze w robocie obecnie i nie mam dostępu do swojego kompa