Problem z urządzeniem USB

Witam mam problem z moim urządzeniem USB jest to aparat fotograficzny KODAK C613 a problem jest taki gdy podłączam aparat do usb normalnie wykrywa nowy sprzęt instaluje sterowniki wchodzę do mój komputer aby przekopiować zdjęcia i ZONK ! Nie ma aparatu a normalnie w menadżerze urządzenie jest zainstalowane poprawnie. Co to może być ? A dodam jeszcze próbowałem kopiować zdjęcia przez program dołączony do aparatu KODAK ale jest tak beznadziejne ze zwiesza się za każdym razem przy kopiowaniu. W tym programie wykrywa aparat a w moim komputerze nie wykrywa. Dodam jeszcze ze przed zainstalowaniem oprogramowania KODAKa w moim komputerze normalnie wyświetlało aparat to ten program zniszczył wszystko ech…Proszę o pomoc bo ja nie dałem rady tego rozkminić. Dziekuje Pozdrawiam Maciula

A próbowałes odinstalować oprogramowanie Kodaka ?

Tak odinstalowałem i dalej to samo.

Podłącz aparat do komputera, odinstaluj go z Menadżera Urządzeń, odłącz aparat od komputera i uruchom ponownie komputer. Następnie podłącz aparat - powinno go na nowo zainstalować.

Zrobiłem tak i dalej to samo ech… :expressionless:

Wygląda to na problem z napięciem,odłącz inne urządzenia z USB i wówczas kopiuj zdjęcia.

Sam używam stacji dokującej podłączonej do USB a zdjęcia kopiuje poprzez Picasa 2.

Oprogramowanie Kodaka nadaje się do zaśmiecania systemu.

.

hmmm…odłączyłem wszystkie inne urządzenia USB podłączyłem aparat aaa i wcześniej zainstalowałem picasa2 i dalej to samo. Słychać dźwięk że załapało, wchodzę w Mój Komputer ni ma go :confused: Wchodzę w picasa2 i nawet go nie wykrywa aaa w Kodaku go wykrywało dziwne to …:/Może to jakiś wpis albo cuś z tego oprogramowanie syfskiego Firmy Kodak :confused:

Proszę skasować ten żargon.

To jest dział techniczny

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Proponuję sprawdzić na innym komputerze czy wina nie leży po stronie aparatu,a wracając do tematu rozumiem że masz USB 2.0.

Ustawiając Picasa jako program domyślny do pobierania zdjęć z chwilą podłączenia aparatu program sam wyświetli zdjęcia w aparacie i zaproponuje dalsze opcje.

Mam problem z portem usb. Otoz gdy podlaczam mp4 wyskakuje mi “nie rozpoznano urzadzenia”.nawet gdy laduje ja poprzez kompa to mi ją rozladowywuje;/. probowalem na innym kompie i idzie. mam xp z automatycznymi aktualizacjami. w biosie mam wlaczona opcje usb. prosze o rade. z gory dziekuje.

Sprawdzałem u swoich znajomych i u każdego wykrywa bez żadnych problemów…chyba trzeba Wina przeinstalowac :expressionless:

Panel sterowania,otwórz usługi powinna tam być usługa związana z oprogramowaniem Kodaka która standardowo nie zostaje usunięta wraz z programem wyłącz ją reset kompa ,czyszczenie rejestru.