Problem z urządzeniem USB

(Maciula1989) #1

Witam mam problem z moim urządzeniem USB jest to aparat fotograficzny KODAK C613 a problem jest taki gdy podłączam aparat do usb normalnie wykrywa nowy sprzęt instaluje sterowniki wchodzę do mój komputer aby przekopiować zdjęcia i ZONK ! Nie ma aparatu a normalnie w menadżerze urządzenie jest zainstalowane poprawnie. Co to może być ? A dodam jeszcze próbowałem kopiować zdjęcia przez program dołączony do aparatu KODAK ale jest tak beznadziejne ze zwiesza się za każdym razem przy kopiowaniu. W tym programie wykrywa aparat a w moim komputerze nie wykrywa. Dodam jeszcze ze przed zainstalowaniem oprogramowania KODAKa w moim komputerze normalnie wyświetlało aparat to ten program zniszczył wszystko ech...Proszę o pomoc bo ja nie dałem rady tego rozkminić. Dziekuje Pozdrawiam Maciula

(Seba86mu) #2

A próbowałes odinstalować oprogramowanie Kodaka ?

(Maciula1989) #3

Tak odinstalowałem i dalej to samo.

(Seba86mu) #4

Podłącz aparat do komputera, odinstaluj go z Menadżera Urządzeń, odłącz aparat od komputera i uruchom ponownie komputer. Następnie podłącz aparat - powinno go na nowo zainstalować.

(Maciula1989) #5

Zrobiłem tak i dalej to samo ech... :expressionless:

(jan1) #6

Wygląda to na problem z napięciem,odłącz inne urządzenia z USB i wówczas kopiuj zdjęcia.

Sam używam stacji dokującej podłączonej do USB a zdjęcia kopiuje poprzez Picasa 2.

Oprogramowanie Kodaka nadaje się do zaśmiecania systemu.

.

(Maciula1989) #7

hmmm...odłączyłem wszystkie inne urządzenia USB podłączyłem aparat aaa i wcześniej zainstalowałem picasa2 i dalej to samo. Słychać dźwięk że załapało, wchodzę w Mój Komputer ni ma go :confused: Wchodzę w picasa2 i nawet go nie wykrywa aaa w Kodaku go wykrywało dziwne to ...:/Może to jakiś wpis albo cuś z tego oprogramowanie syfskiego Firmy Kodak :confused:

(Asterisk) #8

Proszę skasować ten żargon.

To jest dział techniczny

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

(jan1) #9

Proponuję sprawdzić na innym komputerze czy wina nie leży po stronie aparatu,a wracając do tematu rozumiem że masz USB 2.0.

Ustawiając Picasa jako program domyślny do pobierania zdjęć z chwilą podłączenia aparatu program sam wyświetli zdjęcia w aparacie i zaproponuje dalsze opcje.

(Dominika1754) #10

Mam problem z portem usb. Otoz gdy podlaczam mp4 wyskakuje mi "nie rozpoznano urzadzenia".nawet gdy laduje ja poprzez kompa to mi ją rozladowywuje;/. probowalem na innym kompie i idzie. mam xp z automatycznymi aktualizacjami. w biosie mam wlaczona opcje usb. prosze o rade. z gory dziekuje.

(Maciula1989) #11

Sprawdzałem u swoich znajomych i u każdego wykrywa bez żadnych problemów...chyba trzeba Wina przeinstalowac :expressionless:

(jan1) #12

Panel sterowania,otwórz usługi powinna tam być usługa związana z oprogramowaniem Kodaka która standardowo nie zostaje usunięta wraz z programem wyłącz ją reset kompa ,czyszczenie rejestru.