Problem z urządzeniem wielofunkcyjnym HP Photosmart C4100

(Daro169) #1

Witam

Mam problem z którym męcze sie od wczoraj.Mianowicie posiadam urzadzenie wielofunkcyjne HP Photosmart C4100 series i pisze mi na tym małem monitorku że jest kartka zacięta i prosze ją wyciągnąć.Niestety żadnej kartki zaciętej w środku nie ma.Sprawdzałem wszystko dokładnie i nic nie znalazłem.Wcześniej wszystko było OK.Ostatni raz jak używałem te urządzenie to drkowało normalnie.Teraz nie moge wydrukować nic bo ciągle tak pisze.Prosze o pomoc musze pilnie coś wydrukować.Może ktoś ma lub miał taki problem na tym modelu i wie jak go rozwiązać.Prosze o pomoc.

(Krzysztofgt) #2

może masz niedokończony proces drukowania którego nie usunąłeś i to powoduje wyświetlający się komunikat?

(Daro169) #3

Niestety nie mam żadnego procesu zaczetego :frowning: Czekam na dalsza pomoc może ktos ma taki sam problem z tym urzadezniem :frowning:

(Krzysztofgt) #4

a próbowałeś odinstalować sterowniki. jak tak i nie pomogło to już sam nie wiem co jest grane.

(Daro169) #5

Tak odinstalowałem i to dwa razy.Praktycznie juz wszystkiego próbowałem i nie wiem o co chodzi.Bradzo dziwny problem przyznam szczerze sam.Na szczęście urządzenie te mam chyba jeszcze na gwarncji.