Problem z USB. nie dziala po zainstalowaniu windowsa

mam problem z USB. po zainstalowaniu windowsa xp sp2 przestaly mi dzialac wejscia USB. gdy podlaczam pod USB pada,aparat lub mp4 diody od podlaczenia sie swieca a nie wykrywa ich na komputerze. probowalem instalowac sterowniki ale to nic nie daje ( chyba ze mam jakies zle) w biosie tez jest wszystko wlaczone. prosze o pomoc mam plyte glowna ASUS P5ND2 Series karte graficzna GeForce 8400 GS procesor Intel Pentium Dual CPU E2140 1.60GHz 1.60GHz i 1 GB RAM.

Aby utworzyć nowy wpis rejestru, który spowoduje wyłączenie funkcji selektywnego zawieszania sterownika koncentratora USB, wykonaj następujące czynności:

  1. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz polecenie regedit, a następnie kliknij przycisk OK.

  2. Zlokalizuj i kliknij następujący klucz rejestru: HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\USB

  3. W menu Edycja wskaż polecenie Nowy, a następnie kliknij polecenie Wartość DWORD.

  4. Wpisz nazwę DisableSelectiveSuspend, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  5. W menu Edycja kliknij polecenie Modyfikuj.

  6. Wpisz wartość 1, a następnie kliknij przycisk OK.

Uwaga To ustawienie wpływa na wszystkie sterowniki kontrolera hosta USB w systemie.

Jeśli wpis rejestru DisableSelectiveSuspend ma ustawioną wartość 1, funkcja Selektywne zawieszanie jest wyłączona. Ponadto na karcie Zarządzanie energią głównego koncentratora USB nie jest wyświetlane pole wyboru Zezwalaj komputerowi na wyłączanie tego urządzenia w celu oszczędzania energii.

zrobilem tak jak napisane ale to nic nie dalo :confused: