Problem z USB, urządzenia nie działają

(Lebron20) #1

Witam mam taki problem, gdyz jak podłaczałem internet nagle zrobił się niebieski ekran i komputer sie zresetował, po ponownym uruchomieniu komputera nie było portów usb, jakby były kompletnie usunięte ,jakby nie istniały i nie mogę teraz nic podłączyc przez usb nie wiem co zrobić , proszę o pomoc!

lebron2321 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

(Joni987) #3

Podaj pełną specyfikację komputera:

procesor, pamięć, płyta główna, karta graficzna, ZASILACZ (marka, model, moc [patrz pod obudową]), hdd, inny dodatkowy sprzęt,/jeżeli jest to laptop to marka i model + system(y) operacyjne

czy podłączłeś do wszystkich portów USB bezpośrednio (bez przejściówek przedłużaczy itp.) urządzenia?

Jaki kod błędu się wyświetlił na bluescreenie? Internet podłączałeś przez usb (np. modem)? Spróbuj wykonać przywracanie systemu, jeśli problem jest softwarowy powinno pomóc. Uruchom menadżer urządzeń i zobacz czy nie ma zółtych wykrzykników.

Pozdrawiam