Problem z USB

Witam mam problem z portami USB w swoim laptopie. Laptop HP HDX 9095EA 20’ zainstalowany system Windows 7 x64. Od pewnego momentu (nic nie zmieniałem w konfiguracji sprzętowej i w ustawieniach) mam poważny problem z kopiowaniem, znajdowaniem urządzeń odłączonych przez USB. Mam dysk zewnętrzny, także czasami na kartę Micro SD muszę coś wrzucić i przy kopiowaniu plików coś się zawiesza, nawet przy formatowaniu : " System nie mógł dokończyć formatowania" wyskakuje komunikat…dzieje się tak ze znika z mojego komputera ikonka pamięci dodatkowej i pojawia się kolo zegarka chmurka z informacja Nie rozpoznano urządzenia USB. Po odłączeniu i ponownym podłączeniu pokazuje się znowu i za chwile przy kopiowaniu na nią czegoś dzieje się podobnie. Nie wiem co się dzieje wygląda to tak jakby sterownik źle chodził czy coś ale już aktualizowałem, kasowałem. Zmieniałem tez ustawienia zasilania w Panel sterowania/Sprzęt i dźwięk/Opcje zasilania/Edytowanie ustawień planu/ opcje zasilania / ustawienia USB/ Ustawienia wstrzymywania selektywnego…Szukałem na ten temat dożo na forach także zmiany w rejestrze i nie wiem co jest może ktoś miał podobny problem proszę o pomoc…Dysk zewnętrzny leży nieużywany nic nie mogę wrzucić do telefon masakra…dodam ze myszka mam pod USB Irda chodzi bez problemów i aparat jak zgrywam fotki także…

bartekorzel , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif