Problem z USB

Jestem szczesliwym posiadaczem ipod`a i mam pewnien problem.

Chodzi o to ze po ostatnim formacie nie nie chce wykryc lacza USB - tzn. chce tylko windows XP rzada sterownikow (

klik ! )ktorych wogole powinno nie potrzebowac z 2 powodow po 1. windows nie potrzebuje strownikow do USB (podobno) po 2. Przed sformatowaniem nie uzywalem wogole sterownikow do USB a wszystko “gralo”. Bez rozwiazanie tego problemu jestem tylko w stanie ladowac baterie bez dodawania mp3.

I prawidłowo dajesz next i system automatycznie zainstaluje własne stery i masz.

Prawdopodobnie windows szuka sterowników pod USB 2.0. Aby je wgrac musisz mieć zainstalowanego Service Packa 2 for Windows XP. Z tego co mi wiadomo Windows musi dostać sterowniki do USB nawet 1.1, które sa instalowane razem (lub po) instalacji sterowników od płyty głównej.

Posiadam SP 2 oraz sterowniki do plyty glownej weaz z sterowikami USB

( chyba tak bo myszka chodzi na USB )

Co do JNJN to daje caly czas next next i nic ! Pisze “system windows nie wykryl sterownikow do ipod mini”. Czyli system chyba nie szuka sterow do USB tylko do iPod`a ktory tych sterow nie posiada ( tak mi sie wydaje ).

Poczytaj dokładnie i dopiero pisz.

Moze to wina jakiej niedzialajacej uslugi windows lub zlych ustawien.

Z portów USB kompa wyjęte wtyczki USB,oprócz myszy klawiatury jak masz.

Wchodzisz do menadżera urządzeń i odinstaluj wszystko co kontroler uniwersalnej magistrali szeregowej- ma być pusto ,restart kompa i system ponownie zainstaluje USB.

Teraz ponownie wgrasz stery do płyty głównej i sprawdzisz czy w menadzeże wszystko gra z USB.

Sprawdzisz porty USB na innym urządzeniu USB czy działają prawidłowo i dopiero podpinasz to urządzenie.

Jeśli dalej to samo problemem może być SP2 - trzeba wejść na stronę producenta urządzenia może są stery lub oprogramowanie pod XP z SP2,użyj również googli i poczytaj o urządzeniu.

Sprawdź ipoda na innym kompie z systemem XP z SP1 i XP z SP2.