Problem z userinit - nie laduje sie

witam…

dzis zrobilem scanna programem Dr.Web cureit i wykrylo mi wirusa w system32\userinit.exe no i oczywiscie ‘‘wyleczylo’’ lub skasowalo… Teraz, zaraz po wpisaniu hasla do zalogowania sie do systemu…nic sie wiecej nie dzieje …zadne pliki z pulpitu sie nie ukazuja ani pasek startu… musze wcisnac ctrl+alt+del wlaczyc recznie userinit i dopiero laduje mi normalnie system… jak to zrobic zeby znowu bylo normalnie?automatycznie?

Przywracanie systemu do daty sprzed infekcji nie sprawdza się ??

aa jak to sie robi bo ja mam po niemiecku menu cale bo to nie moj laptop. Ale gdzies na necie czytalem ze to chyba nic nie dalo… No ale wole sprobowac. Dodam co pewnie juz i tak wiecie ze jak daje uruchom nowy proces , to moge wpisac albo userinit albo explorer i laduje system po tej albo po tej komendzie. Czyli ze tak jakby userinit laduje explorera chyba ta?

Dodane 22.08.2010 (N) 12:16

aha no i wlasnie znalazlem na necie gdzie to jest …menu start-programz-akcesoria… ale ja nie mam akcesori w menu start :|||| help

Dodane 22.08.2010 (N) 13:12

poradzilem sobie w inny sposob… start uruchom- i sciezka do do tego pliku juz nie pamieetam jaki to byl rsui czy jakos tak :). I o dziwo pomoglo :o . dzieki