Problem z ustanowieniem połączenia

Witam Wszystkich (Mój pierwszy post) :mrgreen:

Mam problem z jakże wspaniałym modemem ZXDSL 852 (trzy diodowym). A właściwie z połączeniem. Opisze wszystko po kolei. Mój komputerek jest świeżutko po czyszczeniu, wgrany świeżutki system “Windows XP SP2”, i nic pozatym (no i stery od grafiki :P). Próbuje uzyskać połączenie internetowe ale bez instalowania aplikacji dostępowej “Neostrada TP”. Korzystałem z jakiegoś tam poradnika, niemam już nawet linka. "Tworzę nowe połączenie -> Połącz z internetem -> Konfiguruj moje połączenie ręcznie -> Połącz używając modemu telefonicznego -> Nazwa usługodawcy internetowego : “TP” -> Numer telefonu : “*” -> Nazwa użytkownika, hasło itp. [według potrzeby] -> Daję zakończ… Wyłączam zaporę (jak kazano), instaluję modem, wchodzę w “Połączenia sieciowe” i mam :

89628509sk2.jpg

Klikam dwukrotnie na połączenie “TP” i wyskakuje mi okienko :

32091379ss6.jpg

I tutaj kończy się przygoda, nie połącze się :frowning: Próbowałem wpinać kabel od modemu pod inne porty USB i nic nie pomogło, no nic. Zrozpaczony liczę na Was i Waszą pomoc :lol: Z góry bardzo dziękuje.

A sterowniki do modemu wgrane? --> http://sterowniki.neostrada.pl/drivers/ZXDSL_xp2.zip

A czytamy powoli ze zrozumieniem ?

Ale już sobie poradziłem :slight_smile: Ściągnołem jakieś nowsze sterowniki, i ich zainstalowaniu nie musiałem sam tworzyć nowego połączenia tylko automatycznie zostało utworzone :slight_smile: Potem zostało już tylko wpisać nazwę użytkownika i hasło :mrgreen: Wszystko gra i trąbi więc sorry za zamieszanie i dzięki. Pozdrawiam

PS. : Temat do zamknięcia ew. do usunięcia.