Problem z ustawieniami klawiatury

Witam,

mam dość dziwny problem tym razem. Moja klawiatura “oszalała” mam ustawiony język programisty a mimo to nie mogę pisać normalnie.

Np. zamiast “n” wyskakuje mi “nj” a jak chce cofnąć “backspace” to wyskakuje mi “/”, itp.

Dzieje się tak i w programach typu word i w przeglądarce. Nic po ludzku napisać nie można.

Mam laptopa firmy DELL VOSTRO 1540.

Ma ktoś jakiś pomysł na to?

Żeby było ciekawiej przy wciśniętym caps lock-u wszystko działa normalnie :smiley: :smiley:

Proszę o szybką pomoc.

Spróbuj kombinację Lewy ALt +Lewy Shift

Buu

Nie Działa

W innych edytorach też?

Np notatnik.

Wygląda to na fizyczne uszkodzenie.

Z NOTATNIKA TEŻ NIE DZIAŁA. ALE Z CAPSLOKIEM DZIAŁA, TO CHYBA JEDNAK NIE JEST FIZYCZNE USZKODZENIE :confused:

Masz możliwość podłączyć klawiaturę na USB i sprawdzić jak będzie? Jeżeli podłączysz i będzie tak samo, to wina ustawień systemu. Jeżeli podłączysz i problemu nie będzie, to fizyczne uszkodzenie klawiatury.

Ustawienia systemu:

Panel sterowania\Zegar, język i region - Zmień klawiatury lub inne metody wprowadzania danych

Poniżej zrzuty ekranu jak ja mam ustawione, porównaj to z ustawieniami u Ciebie

jtH26.gif

7f4jZ.gif

190Ow.gif

cViSj.gif

Lkc4B.gif

Jeżeli kilka dni temu wszystko było w porządku to sprawdź Przywracanie systemu zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html

Udało :slight_smile: przywracanie systemu zadziałało :slight_smile: Dziękuje Adam :slight_smile: