Problem z ustawieniem głosu

Mam problem z ustawieniem głosu, bo chciałbym sobie wyregulować. Mam kłopot z aplikacją sngv32, który mam komunikat, abym sobie zainstalował z panelu sterowania z apletu dodaj/usuń programy. Ale nie za bardzo wiem skąd to moge zdobyć tą aplikację

Może to problem ze sterownikami. Jaką masz płytę główną. Dobierz odpowiednie do niej sterowniki i zobacz co wtedy. ja mam KT600 i sterowniki AC97

płytę główną mam AS Rocka, sterowniki też mam zainstalowane, przecież nie tak dawno to było instalowane, a o to mi chodzi, czy mam dobrze skype skonfigurowanego, bo wychodzi mi, że skype nie słyszy mojego głosu, ale dziwne, że karta dźwiękowa słyszy mój głos, tak samo robię to na Echu i dobrze wychodzi.

Ale podczas rozmowy testowej wychodzi mi krótki sygnał, że skype nie słyszy mojego głosu, dlatego sobie pomyślałem, że to może od tego

Kłopoty z mam z rozłączaniem rozmów tel ze skypeout

Spróbuj pomajstrować w ustawieniach micro a jeśli to nie pomogło sprawdź mikrofon u kolegi.

w karcie dźwiękowej w mikrofonie dobrze jest, tak samo z głosnikiem ale skąd ta błędna aplikacja, bo to chyba się tyczy aplikacji. Próbuję to samo robić testy na skype. Wychodzi dobrze, ale obawiam się, że podczas rozmów głosowych może rozłączać głos, bo już tak miałem nieraz.

Poza tym czasami mi wychodzi ze skype też komunikat, że nie słyszy mojego głosu, ale to wychodzi na krótki moment, potem się chowa.

A może to związane w Firewallem? Ale to mam też odblokowane

Sterowniki mam ok, bo sprawdzałem

Złączono Posta : 04.06.2007 (Pon) 18:58

Tu chodzi o regulację głośności, bo już taki komunikat dostaję, ale gdzie to moge znaleść, aby to zainstalować.

Wiadomo, tylko to , że to jest w aplecie Usuń/dodaj programy i chyba w skłądnikach, ale w jakich to składnikach