Problem z ustawieniem tapety?

Od wczoraj jak wchodzę w Ekran / Właściwości / Pulpit / Widok to po ok. 1 sek. wyskakuje okienko z napisem “Probelemz Run32dll.exe …” - mam pustkę w głowie i nie bardzo wiem, co może być przyczyną? Wirus?

System sprawdzony Antywirem, TR, Ad-aware i nic najnowsze stery do NVidii? Mam XP Prof. i GeForce 4 MX 440. Jak ktoś zna odp. to bardzo proszę o pomoc!

Jak chcesz zmienic tapetke to mozesz to zrobic w inny sposob: uruchom ta tapetke nastepnie nacisnij na nia prawym guzikiem myszki i wybierz ustaw jako tlo pulpitu. a co do bładu Run32dll.exe to zainstaluj ponownie sterowniki do karty graficznej

Run32dll.exe hmmm… skad ja to znam :smiley: Nie chce cie straszyc ale jak na moim win98 zaczyna wyskakiwac ten blad to jest znak ze trzeba reinstallke systemu :stuck_out_tongue: Tyle ze u mnie zaczyna sie od tego gdy chce cos zmienic przy ustawieniach glosnosci itp. a pozniej monotonnie przy kazdym uruchominiu wyskakuje Run32dll.exe wykonal nieprawidlowa operacje… Oczywiscie nie mowie ze to jest to ale to sa pierwsze znaki ze system sie sypie :stuck_out_tongue: Przeciez kiedys trzeba zrobic ten format nie ?? :stuck_out_tongue: Pozdro !!

no dokladnie, jak sypie sie run32dll to juz chyba tylko reinstalka pomaga :frowning: