Problem z usunieciem folderów

(Barteknoc) #1

Witam.

Zwracam się z prośbą do zawodowców. Ostatnio robiłem formatowanie partycji systemowej C. żeby oszczędzić czas wcześniej ściągnąłem sobie instalki rożnych programów i umieściłem je na osobnej partycji D, podobnie uczyniłem z patchem do pes 6 (patch był spakowany w rar.)po zainstalowaniu nowego systemu XP z SP2 nie mogę otworzy tych folderów, ani usunąc przy normalnej procedurze ale tez przy użyciu programów Unlocker i killBoxa. Prosze o radę z góry dziękuje.

(mareksolak) #2

To spróbuj w trybie awaryjnym

A zainstalowałeś winrar?

(Barteknoc) #3

Witam

Zainstalowane mam wszystkie programy które miałem przed formatowaniem z tym ze instalki ściągałem na nowo m.in z dobrych programów. a winrar komunikuje mi ze nie może odczytać zawartości folderów. Nie mam pojęcia co to moze byc bo pozostałe foldery na tej partycji otwierają sie jak przed formatowaniem i nic im sie nie stało z zawartością

(sdar) #4

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

(Leon$) #5

Żeby się dostać do tych folderów należy wyłączyć proste udostępnianie plików, a następnie przejąć folder na własność:

Mój komputer>>Narzędzia>>Opcje folderów>>Widok>>Ustawienia zaawansowane>>wyczyścić pole wyboru Użyj prostego udostępniania plików (zalecane)>>OK.

1.Kliknij PPM na folder, który chcesz przejąć na własność >> Właściwości.

2.Kliknij kartę Zabezpieczenia, a następnie kliknij przycisk OK w oknie komunikatu Zabezpieczenia (jeśli się pojawi).

3.Kliknij przycisk Zaawansowane, a następnie kliknij kartę Właściciel.

4.Na liście Nazwa kliknij własną nazwę użytkownika, nazwę Administrator, jeśli zalogowano się jako Administrator, lub kliknij grupę Administratorzy.

Jeśli chcesz przejąć na własność zawartość folderu, kliknij, aby zaznaczyć pole wyboru Zamień właściciela dla podkontenerów i obiektów.

5.Kliknij przycisk OK

Jeżeli masz XP Home zrób to w trybie awaryjnym.

:slight_smile:

(Barteknoc) #6

Dziękuje za pomoc Leon$ serdecznie pozdrawiam. Wszystko gra dzieki twojej pomocy :slight_smile:

ps. co Zawodowiec to Zawodowiec