Problem z usunięciem gry.!

No więc tak. Zainstalowałam grę, która się uruchamia do pewnego momentu. W panelu użytkownika dodaj/usuń programy jej nie ma. Przez START i WSZYSTKIE PROGRAMY jak chce ją usunąć to mi wyskakuje NSIS Error i jakiś tekst po anglu, gdzie pisze, że gra nie jest poprawnie zainstalowana, i tylko remove. Więc instaluję jeszcze raz grę, i jest poprawnie zainstalowana. Przy usuwaniu znowu mi to wyskakuje, więc ściągnęłam sobie program Add_Remove Pro. Klikam remove (wiem,że to znaczy usuń) ale gra zostaje .! Cały folder, gra się uruchamia do pewnego momentu, tak jak poprzednio.! I cały czas zajmuje mi miejsce na dysku.;(. Może mi ktos powiedzieć co mogę poradzić na to.?? I jak usunąć tą grę.?!

Może spróbuj Revo Uninstaller, włącz tryb łowcy zmień na “przeciągnij i upuść” i upuść w to miejsce plik wykonywalny gry. Spróbuj również pobrać Windows Install Clean Up, uruchom i usuń wpisy gry, następnie usuń folder z grą. Jeśli nie pomoże usuń folder z grą killbox’em a następnie przeczyść rejestr.

ewentualnie unlocker;] tez dobre

Więęc. xd Revo Uninstaller sćiągnęłam, i w trybie ''przeciągnij i upuść;; jak to zrobiłam, to mi wyskoczyło, że ‘‘Nie znaleziono opcji pozwalającej na odinstalowanie! … Spróbuj odinstalować go ręcznie’’ no a ręcznie nie da rady, bo wyskakuje mi Error ciągle. Co do gry ciągle się nie uruchamia (uruchaMIA się tylko do momentu pierwszej reklamy, potem się zacina) , i sprawdzałam jeszcze raz-niczego nie brakuje do tej gry.

Próbowałaś tego

http://support.microsoft.com/kb/290301/pl

Jeśli będą wpisy tej gry w powyższym programie, usuń i skasuj ręcznie folder z grą, przeczyść rejestr.

Możesz wypróbować porady igrek’a.