Problem z usunięciem MKS_VIR

Komunikat:

Błąd usuwania pliku lub folderu

Nie mozna usunąć MkSShell.dll: Odmowa dostępu.

Sprawdź, czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem

oraz, czy plik nie jest aktualnie używany.

Co można z tym zrobić?

Może zresetuj komputer, uruchom ponownie i spróbuj jeszcze raz. Powiedz czy pomogło. Lub ewentualnie spróbuj jakimś programem do usuwania pozostałości po odinstalowaniu.

Po ponownym uruchomieniu - bez zmian.

Jakimś… A najlepiej jakim?

Może tym:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +1.3.0.195

Ty masz problem w odinstalowaniem całego programu czy usunięciem jednego pliku? Jeśli chodzi o plik to przede wszystkim spróbuj go usunąć w trybie awaryjnym, jak nie pomoże użyj Unlockera.

Na początku nie można było usunąć programu w ten sposób: Panel sterowania -> Dodaj lub usuń programy. Wyświetlał się jakiś komunikat, którego w tym momencie nie mogę przytoczyć, bo po prostu nie pamiętam.

Teraz w folderze MKS_VIR pozostał “bin”, a w nim trzy pliki:

MksFwallWeb.dll

MksLsp.dll

MkSShell.dll

Użyłem programu Unlocker- i wciąż to samo.

Popełniłeś jeden,ale istotny błąd .Przed deisnstalacją każdego antywira należy wyłączyć jego funkcje zabezpieczające system.Teraz powinieneś ponownie go zainstalować później dezaktywować i DOPIERO odinstalować. Po odinstalowaniu przeczyścić cały system CCleaner.

Takie są zasady gdyż każdy taki program mocno integruje się z systemem i ręcznie nie powinno się usuwać poszczególnych kluczy rejestru BO MOŻNA sobie narobić bigosu

No to chyba już narobiłem sobie tego bigosu, bo zainstalować ponownie wyż.wym. nie mogę. Wyświetla się taki komunikat:

Źródło instalacji dla tego produktu nie jest dostępne.

Sprawdź czy źródło istnieje i czy możesz uzyskać do niego dostęp.

A próbowałeś usunąć pliki w trybie awaryjnym :?:

Nie… A jak tego dokonać?

Podczas startu komputera klikasz F8, pojawia się menu i wybierasz tryb awaryjny.

Uruchomiam kompa, czarne tło i opcje, które można wybrać:

Safe Mode

Safe Mode with Networking

Safe Mode with Command Prompt

Enable Boot Logging

Enable VGA Mde

itd.

Hm…

wybierz “safe mode” (po angielsku “tryb awaryjny”)

Lub ewentualnie:

Start —> Uruchom —> wpisujesz msconfig —> OK

Ogólne —> zaznaczas Uruchamianie diagnostyczne —> Zastosuj —> OK i restart systemu.

Powinien uruchomić się w trybie awaryjnym :stuck_out_tongue:

Po usunięciu plików (jeżeli Ci się uda) powtórz kroki ponownie ustawiając oczywiście na Uruchamianie normalne.

Poza tym, że komp to dla mnie tajemnica - to jeszcze angielskiego nie znam… ; ]

Grand, zrobiłem tak jak napisałeś. Nie udało się usunąć.

Powróciłem już do Uruchamiania normalnego.