Problem z usunięciem Morrowinda

(Luniek P) #1

Witam, mam złotą edycję morrowinda, ściągnąłem patch i po zainstalowaniu przestało wyświetlać polskie znaki... więc chciałem zainstalować od nowa morrowinda i tu zaczynają się schodki, w dodaj usuń programy biorę usuń program no i niby pyta czy usunąć wszystkie składniki, naciskam tak, no i pojawia się pasek reinstalacji, ale nie leci dalej... nagle pojawia się, że reinstalacja powiodła się... no ale nie ma żadnej różnicy... dalej jest morrowind w dodaj usuń programy... i przez to nie mogę zainstalować gry... macie jakieś rady?

(Arturkudelka7) #2

kasuj po kolei wszystkie pliki

(Luniek P) #3

zrobiłem to, nie mogę zainstalować gry... ponieważ gdy włączam instalację z płyty włącza mi się deinstalacja

(boger) #4

wlacz regedit i wyszukaj "morrowind" i wykasuj wszystkie wpisy, jak to nie pomoze to wejdz do katalogu windows\installer, i teraz musisz wszystkie msi odpalac zeby tego od morrowinda znalezc i go usunac

(Arturkudelka7) #5

wyszukaj np.w koszu wszystkie pliki i kasuj musi to pomóc jaką kartę masz?

(Luniek P) #6

wykasowałem wszystkie wpisy z regedit i nic... klarte graficzną? gigabyte geforceGTX295

(boger) #7

gibaj ,

jak masz tak pomagac to lepiej wcale....

Oni ,

patcha (Patch 1.2.0722a) masz tu:

http://www.gram.pl/prod_9APh0_Elder_Scr ... a_The.html

installera tez?

(Luniek P) #8

ale patch mi nie potrzebny, zresztą podałeś patcha do wersji zwykłej a ja mam z dwoma dodatkami :wink:

w regedit nie ma już żadnych wpisów "morrowind"

(boger) #9

to jeszcze w rejestrze "bethesda" i usun poszukaj tylko uwazaj z usuwaniem jak masz inne gry beth

link jest do zlotej edycji....

ps: probowales odpalic setupa z cd?

(Luniek P) #10

Nie mam już nic w rejestrze ani morrowind ani bethesda. Właśnie próbowałem, w viście wyskakuje zapytanie o pozwolenie, następnie niby zaczyna się przygotowanie do instalacji ale wyskakuje "czy chcesz usunąć wszystkie składniki "itp itd i w koło macieju ...

(Semtex) #11

Przeczyść system rejestr tym:Ccleaner.Następnie restart i ponowienie instalacji.Na przyszłość używaj np.Revo Uninstaller w trybie zaawansowanym do usuwania programów.To co jest w systemie nadaje się do...dopisz sobie sam.Jak będziesz instalował Ccleaner to odhacz Yahoo Toolbar,to jest śmieć.Czyszczenie wykonaj w kolejności jaką podałem,Gdy zostaniesz zapytany czy wykonać kopię usuwanych wpisów rejestru to zezwól.

(Luniek P) #12

Całe życie pracowałbyś na taki komputer więc się nie wypowiadaj jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Dodam, że programu już nie ma w dodaj usuń programy.

(boger) #13

ok to wyczysc rejestr jeszcze raz na wszelki wypadek z "morrowind" i "bethesda" i poszukaj tego installera, bo ja pamietam ze jego tez musialem usunac zeby zainstalowac jeszcze raz

(Semtex) #14

No i ręcznie wykasuj wszystkie foldery w Program Files,Itd.Wszystkie związane z grą !!

(Luniek P) #15

ale gdzie mam znaleźć tego instalera?

(boger) #16

c:\windows\installer -> tam beda pliki msi musisz wlaczyc i zobaczyc ktory to installer od morrowinda jest i go usunac

(Luniek P) #17

Nie mam takiego folderu właśnie, uprzedzam pytania, mam włączone pokazywanie ukrytych plików i folderów. mam viste home premium x64

(boger) #18

otworz jakis folder i w sciezce wklej: c:\windows\installer

u mnie tez mam wlaczone pokazywanie ukrytych i go nie ma, albo odznacz "ukrywaj pliki systemowe/chronione" nie wiem jak to nazwali w polskim windowsie

sprawdz tez to:

http://support.microsoft.com/default.as ... -us;290301

http://download.microsoft.com/download/ ... sicuu2.exe

powinien pokazac installera z morrowinda

(Luniek P) #19

zrobiłem tak jak radziłeś, ale nie mam tam instalatora morrowinda... w system32 znalazłem uninstall morrowinda ale nic nie dało skasowanie....

(boger) #20

no to ostatecznie sciagnij jv16 PowerTools 2009:

zrob:

• usuniecie "Bethesda" w "narzedzia rejestru -> znajdz w rejestrze";

• usuniecie instalera w "narzedzia systemu -> menadzer programow";

• czyszczenie rejestru (opcjonalnie) w "narzedzia rejestru -> czyszczenie rejestru";

pozniej restart...