Problem z usunięciem NERO 7

Witam!

Chiałam zainstalować NERO 6, ale niestety wyskakuje mi, że mam mam zainstalowaną nowszą wersję. Próbowałam na różne sposoby to usuwać, ale nic z tego :frowning: . Używałam różnych programów do czyszczenia rejestru, ale to również nic nie pomogło.Pomóżcie, bo ja już niewiem co zrobić, a nie chciałabym formatować komputera! !!

Od instalator nie pomaga ?Usuń folder z nero 7 później pousuwaj wpisy na końcu poszukaj w C:/Documents and Settings/towja nazwa/ i usuń folder nero,powinno pomóc.Dlaczego chcesz 6 ?

Najwidoczniej czyścisz reg nie do końca może zainstaluj Power Tools-a , wyszuka Ci wszystkie wpisy

Dzięki za rady, spróbuję jeszcze ten program POWER TOOLS, potem dam znać czy coś pomogło!!

Nero General Cleantool

Niestety to nic nie pomogło. Wyskakuje mi Nie można usunąć BCGCBPRO8OOU.dll: Odmowa dostępu. Sprawdź czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany. Powiem szczerze, że niewiem o co chodzi i niemam pojęcia co z tym zrobić!

To może wywal “ręcznie”

Po uprzednim odinstalowaniu nero > start > uruchom > regedit > Ctrl + F > nero > Delete > F3 > Delete

i jak “powie” że nic już nie ma to ponow3na instalacja - ale to naprawde Syzyfowa praca

W podglądzie zdarzeń jest opis dlaczego nie można zainstalować Nero [pamiętam ze z rejestru trzeba ręcznie usunąć wpis instalatora]

Tylko, że plik BCGCBPRO8OOU.dll raczej nie jest od Nero. Google milczą na temat takiego pliku!

Sprawdź czy Twój komputer nie jest zainfekowany.

Powiem szczerze, że przeskanowałam cały komputer i plików zagrożonych jest “0”. Jednak nadal mam problem. Myślę, że sama sobie nie poradzę i będę musiała wołać jakiegoś informatyka, bo ja już próbowałam chyba wszystkiego.

Dziwne z tym komunikatem, który mi wyskakuje. Coś namieszałam tylko niewiem co.

Start/uruchom/wpisz “regedit” i OK .

wejdż w:

HKLM/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Installer/UserData/S-1-5-18/Componets i wyszukaj wpisów Nero

zobacz też w S-1-5-21

Tego jeszcze nie próbowałam, ale nie bardzo wiem jak to zrobić tzn.weszłam w start i uruchomiłam ‘regedit’. Pokazał mi się EDYTOR REJESTRU, ale dalej niewiem jak wejść w HKLM…Jeśli możesz to napisz mi co dalej z tym zrobić???

Kikasz na znak dodawania po lewej stronie i otwierasz poszczegule sekcje

Niewiem czy dobrze, ale znalazłam- chyba. I teraz mam po kolei wszystko z napisem Nero usuwać, nigdy tego nie robilam?

A już wcześniej o tym pisałem

Zrób najpierw kopię rejestru , w rejestrze wejdz e pliki i kiknij " eksportuj " i nawij go np. reg + datę .

Możesz potem usunąc wpisy dotyczące Nero .

Zawsze możesz przywrucić rejestr ,kikając 2 razy na niego i potwierdzić przywracanie .