Problem z usunięciem NERO 7

(Kasia Chwarscianek) #1

Witam!

Chiałam zainstalować NERO 6, ale niestety wyskakuje mi, że mam mam zainstalowaną nowszą wersję. Próbowałam na różne sposoby to usuwać, ale nic z tego :frowning: . Używałam różnych programów do czyszczenia rejestru, ale to również nic nie pomogło.Pomóżcie, bo ja już niewiem co zrobić, a nie chciałabym formatować komputera! !!

(Norbert Karwowski) #2

Od instalator nie pomaga ?Usuń folder z nero 7 później pousuwaj wpisy na końcu poszukaj w C:/Documents and Settings/towja nazwa/ i usuń folder nero,powinno pomóc.Dlaczego chcesz 6 ?

(mareksolak) #3

Najwidoczniej czyścisz reg nie do końca może zainstaluj Power Tools-a , wyszuka Ci wszystkie wpisy

(Kasia Chwarscianek) #4

Dzięki za rady, spróbuję jeszcze ten program POWER TOOLS, potem dam znać czy coś pomogło!!

(system) #5

Nero General Cleantool

(Kasia Chwarscianek) #6

Niestety to nic nie pomogło. Wyskakuje mi Nie można usunąć BCGCBPRO8OOU.dll: Odmowa dostępu. Sprawdź czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany. Powiem szczerze, że niewiem o co chodzi i niemam pojęcia co z tym zrobić!

(mareksolak) #7

To może wywal "ręcznie"

Po uprzednim odinstalowaniu nero > start > uruchom > regedit > Ctrl + F > nero > Delete > F3 > Delete

i jak "powie" że nic już nie ma to ponow3na instalacja - ale to naprawde Syzyfowa praca

(mysz 1) #8

W podglądzie zdarzeń jest opis dlaczego nie można zainstalować Nero [pamiętam ze z rejestru trzeba ręcznie usunąć wpis instalatora]

(system) #9

Tylko, że plik BCGCBPRO8OOU.dll raczej nie jest od Nero. Google milczą na temat takiego pliku!

Sprawdź czy Twój komputer nie jest zainfekowany.

(Kasia Chwarscianek) #10

Powiem szczerze, że przeskanowałam cały komputer i plików zagrożonych jest "0". Jednak nadal mam problem. Myślę, że sama sobie nie poradzę i będę musiała wołać jakiegoś informatyka, bo ja już próbowałam chyba wszystkiego.

Dziwne z tym komunikatem, który mi wyskakuje. Coś namieszałam tylko niewiem co.

(mysz 1) #11

Start/uruchom/wpisz "regedit" i OK .

wejdż w:

HKLM/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Installer/UserData/S-1-5-18/Componets i wyszukaj wpisów Nero

zobacz też w S-1-5-21

(Kasia Chwarscianek) #12

Tego jeszcze nie próbowałam, ale nie bardzo wiem jak to zrobić tzn.weszłam w start i uruchomiłam 'regedit'. Pokazał mi się EDYTOR REJESTRU, ale dalej niewiem jak wejść w HKLM.....Jeśli możesz to napisz mi co dalej z tym zrobić????

(mysz 1) #13

Kikasz na znak dodawania po lewej stronie i otwierasz poszczegule sekcje

(Kasia Chwarscianek) #14

Niewiem czy dobrze, ale znalazłam- chyba. I teraz mam po kolei wszystko z napisem Nero usuwać, nigdy tego nie robilam?

(mareksolak) #15

A już wcześniej o tym pisałem

(mysz 1) #16

Zrób najpierw kopię rejestru , w rejestrze wejdz e pliki i kiknij " eksportuj " i nawij go np. reg + datę .

Możesz potem usunąc wpisy dotyczące Nero .

Zawsze możesz przywrucić rejestr ,kikając 2 razy na niego i potwierdzić przywracanie .