Problem z usunięciem niechcianej aplikacji

Witam. Nie mogę usunąć programu od dysku zewnętrznego od samsunga "Samsung Drive Manager’’

Z panelu sterowania nie da się usunąć tego programu… Bo Pyta się czy usunąć wszystko co związane z tym programem, naciskam ok i informuje ze nastepuje zamykanie programu i moze to potrwac do 5 minut. Ja już czekałem 30 minut i nic. Próbowałem również usunąc po prostu katalog z programem na dysku c, niestety wyświetla się komunikat - nie można ukończyć akcji, ponieważ folder lub plik jest otwarty w innym programie, zamknij folder lub plik i spróbuj ponownie, a poza tym jak klikam prawym na folder z programem to przy opcji ‘‘usuń’’ znajduje się tarcza niebiesko żółta. 

 

Proszę o porady jak się pozbyć programu.

 

Sprobuj odinstalowac ten program uruchamiajac wczesniej Windows w trybie awaryjnym.

robson4141, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

O ile dobrze pamiętam cc clenaer radzi sobie z usunięciem programu a jak nie poradzi sobie przy działającym programie usunie potem przy starcie. Dla męczących programów stosowałem zasadę wywalałem ręcznie co się da a potem śmieci przez w/w.