Problem z usunięciem NOD 32

Witam, zainstalowałem sobie NOD32, jedna z nowszych wersji w języku polskim. Ale wolę inny antywirus i chciałem usunąć program. Włączyłem CCleaner, usuwam to i czekam, czekam i nic. Kliknąłem anuluj i tego wpisu już nie było. Zainstalowałem od nowa ten program i miałem 2 opcje do wyboru , Napraw’’ lub , Usuń’’ najpierw wziąłem napraw, a potem usuń. Lecz gdy kliknąłem usuń, po 5 sek. pojawiał się komunikat, że jest błąd ze składnikiem 2 537 ( jakoś tak) i że program nie został odinstalowany. Próbowałem jeszcze z 5 razy naprawiać i usuwać, lecz nic z tego. Proszę o pomoc w usunięciu tego programu.

Pisownia poprawiona.

adrienks , proszę poprawić wiadomość używając opcji Edytuj, na Forum używamy polskich znaków w pisowni.

po pierwsze przed deinstalacją musisz wyłączyć program:

Najprostrzy sposób to wyłączenie go samego i zabicie jego procesów w Menadżerze Zadań.

Drugi sposób, moim zdaniem leprzy, START=>URUCHOM=>MSCONFIG=>URUCHAMIANIE tam szukasz noda albo po nazwach albo po lokalizacji… pamiętaj że firma produkująca NOD32 to ESET. Odznaczasz fajki przy danym programie. Potem ZASTOSUJ=>OK=>RESTART. Gdy pojawi sie prze starcie okno z takim długim komunikatem o błedach itd to zaznaczasz fajke przy “nie pokazuj ponownie” i OK. Teraz powinieneś bez problemu odinstalować NODA. Po deinstalacji proponiue wyrzucić jego pliki z rejestyru.

Pozdrawiam

adrienks , spróbuj odinstalować programem odinstalowującym, np. Revo Uninstaller, podczas deinstalacji możesz już usunąć wpisy programu w rejestrze i pozostawione pliki.