Problem z usunięciem plików

witam, mam problem mam na komputerze są stare pliki od antivirusa avg 7,5 cały czas gdy właczałem kompa to sie wyświetlalo coś z odnowieniem licencji kiedy chciałem odnowić to pisało że licencja wygasła, więc wyłączyłem to przez MSCONFIG i już sie nie pojawia , ale wszystkie te pliki zostały na jesdnym z dysków i nie mogę tego usunąć, ani w panelu sterowania ani w Ccleaner tego nie ma , odzinstalować też nie mogę !

czy jest jakiś program który to wyczyta i będę mógł to jakoś usunąć ??

proszę o pomoc !

z góry dziękuje :smiley:

Ściągnij Revo Uninstaller, uruchom go i na liście programów odszukaj AVG, następnie:

  1. wybierasz aplikację/grę do odinstalowania klikając dwukrotnie na wybranej aplikacji

  2. wyskoczy komunikat “czy na pewno…” klikasz YES

  3. w kolejnym oknie masz cztery tryby deinstalacji: wbudowany, bezpieczny, rozszerzony (domyślnie), zaawansowany - pozostaw domyślny tryb,

  4. po chwili ukarze się twym oczom standardowy deinstalator (o ile posiada taki), YES i czekasz, aż zakończy swe działanie,

  5. następnie przejdź do okna programu revo kilknij dalej, revo w tym kroku przeszukuje dysk i rejestr w poszukiwaniu śmieci pozostawionych po odinstalowanej aplikacji/gry,

  6. ta operacja troszkę potrwa, gdy skończy się klikasz dalej

  7. w kolejnym oknie ujrzysz osierocone (błędne) klucze rejestru, w trybie “rozszerzony” w 80% przypadków można śmiało wszystkie usunąć, aby tego dokonać klikasz zaznacz wszystkie, a następnie usuń, potwierdzasz oraz przechodzisz dalej

  8. w kolejnym oknie revo wyświetli listę plików pozostałych po odinstalowanym programie (tutaj też w większości przypadków można wszystko usunąć), klikasz zaznacz wszystkie i usuń

anonim494 , sprecyzuj: pojawia sie jakiś komunikat czy coś??

tak że nie można odinstalować tego produktu , a gdy chciałem usunąć to wyskoczyło że pliki są używane czy co w tym stylu

Tu masz opisaną procedurę deinstalacji :arrow: http://www.pchell.com/virus/uninstallavg.shtml

Spróbuj wykurzyć go w trybie awaryjnym. Jak będzie stawiać opór to jeszcze go potraktuj Unlockerem.

raczej nie pojawi sie wbudowany deinstalator, jeśli o to chodzi. Zapewne pojawi się pytanie, czy a by na pewno chce sie odinstalować w/w program, czeka sie, aż program zakończy 4 kroki i aktywny stanie się przycisk “Dalej”, ale to mały szczegół w zależności od programu.

Olcia , chyba wyraźnie napisałem “o ile posiada taki”.

A Swoje komentarze w stylu

…zachowaj dla siebie. Jeżeli nie jesteś pewna tego co piszesz, to najlepiej nic nie pisz.

Co do metody, która zawarta jest w odnośniku, który podałem, to działa znakomicie (sprawdzałem), więc anonim494 , problemów z deinstalacją nie powinno być.