Problem z usunięciem pliku instalacyjnego gry

Witam, mam problem z usunięciem pliku instalacyjnego gry “Fifa online 2” …

próbując usunąc plik wyskakuje komunikat : " Nie mozna usunac pliku … plik jest uzywany przez inną osobę lub program. "

probowalem juz usuwac ten plik Unlockerem oraz Killboxem ale wtedy calkowicie zamula komp i nie moge nic zrobic jak tylko reset.

dodatkowo gdy klikne prawym na ten plik to komputer sie zawiesza i rowniez nie moge nic zrobic :frowning:

przy probie zainstalowania tej gry tak samo komp sie zawiesza i tyle :frowning:

nie mam zielonego pojęcia jak to moge usunac dlatego prosze o pomoc…

pozdrawiam

Spróbuj usunąć z wiersza poleceń albo zrób bootowalnego pendrive z np Ubuntu i z jego poziomu usuń plik :slight_smile:

a czy mógłbys mi wytlumaczyc jak to zrobic? bo szczerze mowiac nie znam sie i nie ogarniam jak to zrobic :oops: :oops:

Danielinho , po 1 posiadasz pendrive lub czystą płytę CD? Jeśli pendrive to podaj jego pojemność.

posiadam pendriva 8 gb , czysta plytke rowniez.

Podaj informacje o tym pliku:nazwa pliku oraz scieżka do niego to bede mogł napisać skrypt usuwajacy ten “nieusuwalny” plik

plik nazywa się : " FIFA_Installer_v205.1 " i znajduje się tutaj : " C:\Documents and Settings\dom\Pulpit "

ctrl +r / spróbuj wpisać

del /f /q "C:\Documents and Settings\dom\Pulpit\FIFA_Installer_v205.1"

klikam " ctrl + r " i nic sie nie dzieje :frowning:

oto link do skryptu http://rapidshare.com/#!download|897l33|453356332|skrypt.bat|0

pobralem ten skrypt , uruchomilem go ( wyskoczylo czarne okienko i cos się w nim zadziało ) po czym zamknęło się i nic… :frowning:

plik nadal jest na pulpicie.

Sry śpię o tej porze nie miało być ctrl, tylko logo windows + R >> wpisz co ci dałem

Jeśli nie zadziała, spróbuj tego programu, przeciągając ikonę do usunięcia na ikonę programu.

A co do skryptu poprzednika, nie ma to jak napić se pobranie na rapidzie dając 2 linijki kodu w stylu cd ścieżka / del plik :stuck_out_tongue:

yess ! :slight_smile: użyłem tego programu co mi podales drobok i plik zostal skasowany :slight_smile: dziękuje bardzo :slight_smile: