Problem z usunięciem pliku z pulpitu


(bartib) #1

Mam na pulpicie plik, którego nie mogę w żaden sposób skasować. Nie mogę mu też zmienić nazwy. Gdy chcę go przenieść do koszta to wyskakuje: Błąd usuwania pliku lub folderu. Nie można odczytać z pliku lub z dysku źródłowego.

Chciałem dziadowi zmienić we właściwościach na "ukryty" ale też się nie da. Plik ma 0 bajtów.

Jak to usunąć?


(Chillout) #2

Unlocker http://www.google.pl/search?client=fire ... j+w+Google lub tryb awaryjny - F8 przy starcie komputera.


(bartib) #3

Unlocker zadziałał. Dziękuję bardzo. Pozdrawiam


(_Matthew_) #4

Mam podobny problem jak kolega, tylko że u mnie to konkretny program, który dzisiaj ściągnąłem z dobrychprogramów: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... .SP2.15.72

Po zainstalowaniu i sprawdzeniu nie chciałem go mieć więc najnormalniej w świecie usunąłem go z listy dodaj/usuń programy. Wszystko ok się odinstalowało a na pulpicie został plik instalacyjny który ściągnąłem. Jak chce go odinstalować to nic, to samo co u kolegi :frowning: Unlocker podziała w tym przypadku. Nie wiem czy to ma znaczenie ale plik po ściągnięci był w spakowany i żeby go zainstalować trzeba było rozpakować.


(Sebos99) #5

przecież program już odinstalowałeś przez dodaj/usun programy, więc teraz usuń tą instalkę z pulpitu, a jak będzie wyskakiwał błąd to użyj w/w unlockera, ew Killboxa lub zrób to w trybie awaryjnym.

mamy za Ciebie sprawdzić? :slight_smile: zainstaluj go to będziesz wiedział.


(_Matthew_) #6

I podziałało :slight_smile: